Yaza Merhaba
Bahar İndirimleri Başladı
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Bodrum Gezilecek Yerler

Bodrum Gezilecek Yerler

Bodrum, doğal güzellikleri ve denizi ile tatil severlerin beğenisini kazanan yerleşim yerlerinden biridir. Muğla iline bağlı olan Bodrum, yaklaşık olarak 180 bin civarında bir nüfusa sahiptir. Şehrin nüfusu yaz aylarında 300 bin dolaylarındadır. Önemli bir turizm merkezi olan Bodrum, ülkemizin ekonomisinde de kayda değer bir yere sahiptir.

Bodrum, öte yandan tatil maksadıyla kurulmuş birçok turizm işletmesine de sahiptir. Bunun yanında birbirinden özel alanlarda inşa edilmiş olan tatil villaları ile de dikkat çekmektedir. Tatil Villam ile tercih edeceğiniz modern villalarda muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

Bodrum Nerede, Nereye Bağlı?

"Bodrum nereye bağlı?" sorusu birçok kişinin kafasında yer işgal etmektedir. Çoğu insan Bodrum’un bir il olduğunu dahi düşünür. Hatta arama motorlarında "Bodrum ilçeleri hakkında" şeklinde araştırmalar söz konusudur. Bodrum, Türkiye’nin Ege ile Akdeniz kıyılarının kesişim noktasında bulunan bir tatil merkezidir. Muğla iline bağlı olan Bodrum, özellikle ünlülerin yaz aylarında akın ettiği bölgeler arasındadır. Bunun yanında ülkemizde en çok turist çeken ve turizm geliri en yüksek olan tatil bölgesidir.

Bodrum’a Nasıl Gidilir?

Bodrum’a kendi özel aracınızla gelebileceğiniz gibi hava yolu ya da otobüs ile de gelebilirsiniz. Hava yolu ile ilçeye gelmek isterseniz Milas Bodrum Havalimanı’na uçmanız gerekir. Söz konusu havalimanının ilçe merkezine olan mesafesi yaklaşık 32 km’dir. Havalimanından merkeze gelmek için buradaki araç kiralama şirketlerinden istifade edebilirsiniz. Bunun yanında taksi ya da toplu ulaşım araçlarını tercih ederek de ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanından merkeze olan yolculuğunuz yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

Bodrum Tatil Yerleri

Bodrum hakkında bilgi edinmek isteyenler genellikle tatil destinasyonlarına odaklanır. Bodrum, yukarıda da belirttiğimiz gibi tatil mekânları ile ünlü bir yerdir. Bodrum tatil yerleri son derece modern ve doğal güzellikler içinde konuşlanmıştır. Genel anlamda bu ilçeye tatil için gelmek isteyen ziyaretçiler yaz aylarını tercih ederler. Bunun yanında insanların ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre ne zaman tatile gelmek istedikleri fikri değişebilir. Bodrum, dört mevsim keyifli ve huzurlu bir şekilde tatil yapacağınız merkezler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Bodrum Gümbet

Gümbet, Bodrum merkeze bağlı olmakla birlikte merkeze 3 km uzaklıkta bir beldedir. Merkeze yakın olması nedeniyle gelişmiş bir tatil beldesi olarak kabul görür. Gümbet ismi, beldedeki çok sayıda sarnıçtan gelmektedir. Bodrum’un yanı başında bulunan muhteşem bir koya sahip olan Gümbet, her geçen gün biraz daha popüler olan merkezler arasındadır.

Gümbet, sığ bir denize, uzun bir kumsala sahiptir. Suyun derinliği aniden yükselip alçalmaz. Bu nedenle özellikle çocuklu aileler bu beldenin denizinden istifade etmek isterler. Plajın kum seviyesi orta seviyededir. Yani plaj ne ince kum ne de çakıllıdır.

Gümbet, aynı zamanda Bodrum’un önemli su sporları merkezidir. Bodrumda yapılacak şeyler araştırmanızda programınıza Gümbet’te su sporlarını da alabilirsiniz. İki koy arasında kalması nedeniyle burada su sporlarına elverişli bir alan oluşmaktadır. Aktif bir gece hayatına da sahip olan Gümbet, Bodrum ilçe merkezinin bir alternatifi olarak da düşünülebilir. Gümbet sokaklarında son derece modern bar, gece kulübü, restoran ve kafe vardır.

Bodrum Gündoğan

Gündoğan, Bodrum’a gelen turistlerin çok azı tarafından bilinen beldelerden biridir. Sakin bir yer olması sebebiyle Gündoğan, tercih edilen bir tatil yeridir. Bodrum’un tarihinden bile eski bir tarihe sahip olan Gündoğan, tarihi yapısı ile de dikkat çekmektedir. Asıl adı "Vera" olan Gündoğan, Antik çağda "Farilya" adı ile anılırdı. Bu isim “güneşin doğduğu alan” anlamına gelmektedir. Gündoğan’a geldiğinizde Osmanlı Kulesi, Aziz Apostol Kilisesi, Elli İki Merdiven Kilisesi ve Peynir Çiçeği Mağarası’nı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Gündoğan beldesinin geçmiş dönemde korsanları koruyup kolladıkları da bilinmektedir.

 

Bodrum Gümüşlük

 

Gümüşlük, Bodrum’un en meşhur koylarından biridir. Koy, balık restoranları ile ünlü olup son derece huzurlu ve sakin bir bölgedir. Bölge halkı burada gümüş madenlerinin olduğuna inanarak koya Gümüşlük adını vermişlerdir. Koy, yaz döneminde oldukça hareketli olmaktadır. Burada bulunduğunuz dönemde denizi istediğiniz gibi kullanabilir, sokaklarında dolaşabilir, sevdiklerinize takılar alabilirsiniz. Bu koy, özellikle deniz manzaralı yürüyüş rotası sevenler için ideal bir alternatiftir. Gümüşlük Koyu’nu önemli kılan, Tavşan Adası’na da ev sahipliği görevini üstlenmesidir.

 

Gümüşlük’e geldiğinizde Bodrum köyleri arasında bulunan Karakaya köyünü de ziyaret etmelisiniz. Peksimet Dağı’nın eteklerinde konuşlu olan bu köyün 16. yüzyılda korsanlardan kaçan yerliler tarafından inşa edildiği rivayet edilmektedir. Burada gün batımı ve taş evleri ziyaret edebilirsiniz.

 

Bodrum Yalıkavak

 

"Bodrumda gezilecek yerler" listesinde olması gereken beldelerden biri de Yalıkavak’tır. Yalıkavak 2012 yılına kadar Bodrum’a bağlı köylerden birisi idi. Fakat aynı yıl Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin aldığı karar ile Yalıkavak, Bodrum’a bağlı bir mahalle statüsüne alınmıştır.

 

Bodrum ilçe merkezine 18 km uzaklıkta olan Yalıkavak girişinde sizi yel değirmenleri karşılar. Sonrasında burasının muhteşem manzarası ile baş başa kalırsınız. Bodrum’un en lüks marinası da burada bulunur. Ünlü süngercilerin burada doğduğu düşünüldüğünden buraya Süngerci Mahallesi adı da verilmektedir. Belde, sahil ve tepelerde bulunan yel değirmenleri ve muhteşem koyları ile de meşhurdur. Gün batımının harika bir atmosfer yarattığı belde, turizm açısından son derece önemlidir. 

Bodrum Turgutreis

Bodrumun gezilecek yerleri listenize mutlaka Turgutreis’i de eklemeniz gerekir. Bodrum’a bağlı bir belde olan Turgutreis’in ismi 1972 yılına kadar “kara toprak” olarak bilinirdi. Muğla villa kiralama alternatiflerinden yararlandığınız süre içerisinde bu beldeyi de ziyaret etmelisiniz. 500 yılı aşkın bir tarihe sahip olan Turgutreis, denizinin yanı sıra doğası, zeytin, mandalina bahçeleri ve temiz havası ile meşhurdur.

Bodrum Plajları ve Koyları

"Bodrum'da ne yapılır?" diye kendi kendinize sorduğunuzda verdiğiniz ilk cevap kuşkusuz, deniz ve plaj faaliyeti olacaktır. Bodrum, bir deniz ve tatil merkezi olması sebebiyle birçok plaj ve koya da ev sahipliği yapmaktadır. İlçenin meşhur plaj ve koylarını aşağıda bulabilirsiniz:

Bodrum Güvercinlik

Bodrum ilçe merkezine 20 km uzaklıkta olan Güvercinlik, muhteşem plajı ile bilinen yerlerden biridir. Turkuaz denizi ve muhteşem güneşi ile yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla tercih ettikleri plajlar arasındadır. Burada halk plajı bölümü bulunduğu gibi özel işletmelerin faaliyet gösterdiği plaj alanlarını da görebilirsiniz. Her iki plaj bölümünü de taleplerinize uygun şekilde kullanabilirsiniz.

Bardakçı Koyu

Bodrum Limanı’nın hemen dışında bulunan Bardakçı Koyu, tatil programında farklılık arayanlar için muhteşem bir alternatiftir. Plajı çok temiz ve berrak olan bu koy, denize girmek için çok güzel bir alandır. 300 metre uzunluğa sahip olan bu plajdan kale ve yel değirmenlerinin bulunduğunu alanın muhteşem manzarası izlenebilir. Ayrıca sahil boyunca uzanan birçok restoranın varlığını da ifade etmekte fayda vardır. Günlük gezi icra eden yat turlarının uğrak yerlerinden biri de bu koydur.

Bitez

Bitez, yeşili ve mavisi ile ziyaretçilerini büyüleyen muhteşem koylardan biridir. Bodrum’un güneyinde yer alan bu koy, yerli ve yabancı turistler tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Yarım ay şeklinde ve 200 metre uzunluğundaki Bitez Plajı, temizliği ve berraklığı nedeniyle tercih edilen plajlardandır. Bu plaj aynı zamanda mavi bayrak ödülüne de layık görülmüştür. Son derece sakin ve dalgalı olan denizde aynı zamanda çeşitli su sporları da yapılır. Sörf için en uygun alan Bitez Plajı'dır diyebiliriz. Bitez, Bodrum’un merkezine yaklaşık 10 km mesafede bulunur. Bodrum’un kalabalığına girmek istemeyen ziyaretçiler için Bitez muhteşem bir alternatiftir. Dondurması ile meşhur olan Bitez’de mutlaka bu eşsiz tadı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Kargıcak Koyu

Her ne kadar etrafından herhangi bir işletme bulunmasa da Kargıcak Koyu, Bodrum’un en bakir alanlarından biridir. Issız bir alan olmasına rağmen yerli ve yabancı turistler tarafından yaygın olarak tercih edilen koylar arasındadır.

Peksimet

Peksimet Plajı da Bodrum’un sakin plajlarından biridir. Öte yandan denizin temizliği oldukça dikkat çekmektedir. Bunun yanında çevrede bulacağınız işletmelerden yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sahilin büyük bir kısmının halk plajı olduğunu da ifade etmekte fayda vardır.

Mazı Koyu

Ağaçlıklar arasından geçerek ulaşabileceğiniz bu koy da gözde mekânlar arasındadır. Mazı köyünde bulunan bu koyun yanı sıra köyde iki tane daha koy bulunmaktadır. Koyun dezavantajlarının başında taşlık bir alan olması yer almaktadır.

Çakılyalı Koyu

Çakılyalı Koyu herkes tarafından bilinmeyen sakin yerlerden biridir. Koyun etrafında pansiyon benzeri üç adet mekân vardır. Günlük ihtiyaçlarınız için buradaki küçük işletmelerden yararlanabilirsiniz. Denizin temizliği muhteşem olsa da kumsal alanın çok kısa olması dezavantajlı bir durumdur.

Bodrum'un En İyi Beachleri

"Bodrum" denilince akla gelen kavramlardan biri de tabii ki beach'lerdir. Bodrum un en iyi beachleri sizler için aşağıda sıralanmıştır:

Kuum Beach

Sakin bir atmosfere sahip olan bu beach, özellikle ünlülerin akın ettiği bir alandır. Yemekleri ve kokteylleri ile ön plana çıkan Kuum beach, yüksek sesten hoşlanmayanların tercih ettiği alanların başında gelir. Burada olduğunu süre içerisinde şeftali margaritasını mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Moon Beach

Moon Beach, Bodrum’un en sakin koylarından biri olan Gökçebel’de bulunmaktadır. Gün boyu sakin bir atmosfere sahip olan bu beach'te 16-18 saatleri arasında müziğin sesinin de yükseldiğine şahit olursunuz. Burada deep house ve etnik müzik ön plana çıkmaktadır.

Root

Yalıkavak’ta bulunan bu beach, Bodrum’un en yeni alanlarından biridir. Her gün saat 10’da açılan beach, mekânın o günkü programına göre de kapanır. Her gün farklı bir aktivitenin düzenlendiği beach'te misafirlerin eğlenceli vakit geçirmesi için her türlü ayrıntı düşünülmüştür.

X Beach

Bu beach, Tilkicik Koyu’nda bulunur ve mavi bayrağa sahiptir. Yaz boyunca çeşitli beach partileri ve happy hour organizasyonları düzenlenmektedir. Bunun yanında çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için özel aktiviteler de yer almaktadır. X Beach aynı zamanda su sporlarını da aktif olarak yapabileceğiniz bir mekândır.

Sarnıç Beach

Bitez Koyunda bulunan Sarnıç Beach, 1990’lı yıllarda açılmış olmasına rağmen cazibesini hiç kaybetmemiştir. Çeşitli müzik organizasyonlarının yapıldığı bu beach içinde, yöresel lezzetlerden ev yemeklerine kadar birçok farklı alternatif de bulabilirsiniz. Türkiye’nin en ünlü isimlerinin bu burada tatil yaptıklarını söyleyebiliriz.

Bodrum Merkezde Gezilecek Yerler

Bodrum, hem beldeleri, hem de koyları ile kültürel ve tarihsel bir mirastır. Bu anlamda söz konusu ilçe, ziyaretçilerine birçok gezilecek yer fırsatı sunar. Yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan gezi mekânları, özellikle yaz döneminde dolup taşmaktadır. Bodrum’un hareketli sokaklarından plajlarına, festival alanlarından tarihi yerlere kadar birçok alan, turist akınına uğramaktadır.

Bodrum’da kısa süre dahi kalsanız birçok tarihi alanı keşfedeceğinize emin olabilirsiniz. Şehir, her yaş grubuna hitap eden birçok farklı gezi alternatifini bünyesinde barındırır.

Tarih, sanat ve eğlencenin birleştiği Bodrum, gezilecek birçok farklı mekâna sahiptir. Bunlar arasında; Bodrum Kalesi’nden Tavşan Adası’na, Sualtı Arkeoloji Müzesi’nden Pedasa Antik Kenti’ne, Halikarnas Mozalesi’nden Zeki Müren Müzesi’ne kadar birçok farklı mekân bulunmaktadır.

Bodrumda Gidilecek Mekanlar

Bodrum'da görülmesi gereken yerler araştırmanızda burada bulunan mekânlarla ilgili de bilgi edinmenizde fayda vardır. Bodrum’da bulunduğunuz sürede mutlaka ziyaret etmeniz gereken mekânları şu şekilde sıralayabiliriz.

Bodrum Deniz Müzesi

Bu müze, Bodrum’un köklü tarihinden günümüze kadar denizcilik alanında yaşanan gelişmeleri göstermektedir. Deniz faaliyetlerine meraklıysanız müzede saatlerce kalabilirsiniz. Müzede balıkçılıktan deniz taşımacılığına, süngercilikten deniz turizmine kadar birçok alanda bilgi sahibi olabilirsiniz. Müzede denizcilik ile ilgili bilgi sahibi olabileceğiniz gibi sevdiklerinize hediyeler alacağınız mekânlar da vardır.

Zeki Müren Müzesi

Türk Sanat Müziğinin efsane sesi Zeki Müren için Bodrum’un ayrı bir yere sahip olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Burada bulunan müze, Zeki Müren’in hayatının son dönemini yaşadığı ve sonradan müzeye dönüştürülen alandır. Zeki Müren’in kıyafetleri, aldığı ödüller ve buna benzer birçok hatırasını bu müzede bulabilirsiniz. Gezerken yüzünüzde buruk bir tebessüm bırakacak bu müzeyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Bodrum’un Turistik Yerleri

Bodrum, tatil beldesi olmasının yanında turistik yerlerin de yoğun olduğu ilçeler arasındadır. Bu anlamda dikkat çeken turistik yerleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Bodrum Kalesi

Bodrum denildiğinde akla gelen turistik yerlerin başında "Bodrum Kalesi" gelmektedir. Söz konusu kale, Bodrum’un simgesi konumundadır. Kale, iki limanı birbirine bağlayan kayalık bir alan üzerine kurulmuştur. Kalenin inşası esnasında depremde hasar gören Mausoleion’un kalıntıları kullanılmıştır. İnşa edildiği dönemde bir ada olarak kullanılan bu kale, zamanla suların çekilmesi ile bir yarımada olarak ilçenin kara parçası olmuştur. Kalenin St. Jean şövalyeleri tarafından yapıldığına dair rivayetler vardır. Kale, 19. yüzyılın son döneminde zindan olarak da kullanılmıştır.

Halikarnas Mozolesi

Bu mozole, dünyanın yedi harikasından biri olarak kabul edilmektedir. Mozolenin kolonları Yunan mimarisinin izlerini, çatı kısmı ise Mısır mimarisini andırmaktadır. Mozolenin bulunduğu alan bugün bir açık hava müzesi kullanımındadır. Açık alana girdiğinizde sağ tarafta Bodrum tipi evlerin varlığı dikkat çekmektedir. Sol kısımda ise mozole kalıntıları yer almaktadır. Mozolenin taban ölçüleri 32x38 metredir. Mozole ilk inşa edildiğinde uzun kenarının 242 metre, kısa kenarının ise 105 metre olduğu rivayet edilmektedir.

Antik Tiyatro

Antik tiyatro, antik çağdan günümüze kadar ulaşmış muhteşem yapıtlar arasındadır. Bodrum’un merkezinde bulunan Antik Tiyatro, Göktepe Dağı’nın eteklerinde inşa edilmiştir. Roma dönemine ait tiyatroların özellikleri bu mekânda kendini göstermektedir. 1960 yılında restore edilmiş olan bu tiyatro günümüze kadar birçok festivale de ev sahipliği yapmıştır. Tiyatronun kapasitesi, 13 bin kişidir. Her gün ziyaret edebileceğiniz tiyatroya giriş ücretsizdir.

Myndos Kapısı

Halikarnassos kentinin giriş kısmı olarak kabul edilen Myndos kapısının M.Ö. 4. YY’da yapıldığı rivayet edilmektedir. Bölgenin tarihi açısından son derece önemli olan bu kapı, “Diktiri” ismi ile de anılmaktadır. Kapı, 8’er metre yükseklikteki iki kulenin arasına yapılmıştır. Büyük İskender’in seferi sırasında yaşanan çatışmaların bu kapının olduğu bölümde yaşandığı düşünülmektedir. Kapının üzerinde kuş, mozaik ve üzüm figürlerine kadar birçok işaret vardır. Kapı, Gümbet yakınlarında yer almakta olup Bodrum merkezden dolmuş ile buraya ulaşılabilir.

Pedasa Antik Kenti

Bodrum merkeze sadece 4 km uzaklıkta olan bu Antik kent, 3500 yıl önce yaşantının olduğu alanlardan biridir. Bu Antik kente "Gökçeler Kalesi" adı da verilmektedir. Halihazırda Antik kentte bulunan taşlar kentin planı hakkında ziyaretçilere bilgi vermektedir. Bölge günümüze kadar korunabilmiştir. Halen kazı çalışmaları devam etmektedir. Antik kentin girişinde kubbeli mezar bölümleri bulunur. Günümüze kadar ulaşmış sağlam bölümler arasında kentin iç kısmı yer almaktadır. Devasa bir kayanın üzerine kurulmuş olan kentin doğu kısmında kuleler bulunmaktadır. Kulelere ulaşmak için çeşitli geçitlerden geçmeniz gerekir. Yürüyüş güzergâhı tabelalar vasıtasıyla yönlendirilmiştir.

Göcek

Bodrum’da bulunduğunuz dönemde gitmeniz gereken yerlerden biri de Göcek’tir. Bu kapsamda Bodrum merkez gezilecek yerler listesine Göcek’i de ekleyebilirsiniz. Göcek, Muğla iline bağlı küçük bir beldedir. Fethiye Körfezi’nde bulunan Göcek, saklı cennet olarak anılan muhteşem bir doğa harikasıdır. Doğası, berrak denizi ve içten halkı ile ön plana çıkan Göcek, yaz döneminde yoğun ziyaretçi akınına uğramaktadır. Göcek, geçmiş dönemde "Daidala" ismiyle anılırdı. Lidyalıların yaşam alanlarından biri olan Göcek, tarihi kalıntıları ile de ön plana çıkmaktadır. Göcek gezi rehberi temin ederek bu beldenin tüm güzellikleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bodrum’da Alışveriş

Bodrumda yapılacaklar listesine mutlaka alışveriş faaliyetini de eklemenizi tavsiye ediyoruz. Bodrum, alışveriş konusunda ziyaretçilerine çok farklı alternatifler sunmaktadır. Bu kapsamda ziyaret edilmesi gereken mekânların başında Muğla Bodrum Çarşısı gelir. Burası aynı zamanda Bodrum’un en kalabalık noktasıdır. Çarşı, Barlar Sokağı'ndan Halikarnas’a kadar uzanır. Çarşıda hemen hemen aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Bodrum’a özel dokumalar, ahşap eşyalar, takılar, nazar boncukları, çömlekler, halılar ve buna benzer birçok ürünü buradan satın alabilirsiniz. Bunun yanında çarşıda satılan Milas kumaşları, Bodrum sandalyeleri ve el sanat ürünleri ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Ayrıca sevdiklerinize hediye etmek için satılan deniz kabukları, su kabakları ve süngerler de ilgi çeken ürünler arasındadır. Çarşıda çok sayıda restoran da bulunur. Bu restoranlar sezonun açık olduğu yaz aylarında gece 03:00’a kadar açıktır. Hatta bazı işletmelerin 24 saat açık olduğunu da söyleyebiliriz.

Çarşı haricindeki Bodrum’un yerel pazarlarını da mutlaka gezmenizi tavsiye ediyoruz. Haftanın her günü ilçenin farklı noktalarında yerel pazarlar kurulur. Bu pazarlarda taze meyve sebzenin yanı sıra yöresel eşyalar ya da sahil kıyafetlerini de satın alabilirsiniz. Pazarlarda bulunan el işi işlemeler, yöresel kumaş türleri ve baharat çeşitleri de rağbet gören ürünler arasındadır. Özellikle salı günleri kurulan kumaş pazarını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bodrum merkezin haricinde Ortakent, Gümbet, Yalıkavak, Türkbükü, Gündoğan ve Turgutreis bölgelerinde de yerel pazarların kurulduğunu görebilirsiniz.

Yukarıda değindiğimiz semt ve yerel pazarların yanında Bodrum’da alışveriş merkezleri de bulunur. Özellikle marinadaki alışveriş merkezleri ziyaretçilere oldukça fazla alternatif sunmaktadır. AVM’nin içinde bulunan kafeler, sanat merkezleri, açık hava sineması ve sanat galerileri ilgi gören alanlardır.

Bodrum’da Gece Hayatı

Bodrum, gündüz saatlerinde olduğu gibi gece saatlerinde de oldukça hareketli bir merkezdir. Gece hayatının en renkli ve dinamik olduğu tatil mekânları arasında Bodrum ilk sıralarda yer alır. Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği gece kulüpleri, barlar, restoranlar, eğlence için tercih edilen mekânların başındadır. Eğlence mekânlarında DJ performanslarından canlı müziğe, sahne performanslarından fasıla kadar birçok alternatif mevcuttur.

Bu kapsamda her kesim ziyaretçinin taleplerine karşılık gelecek bir gece mekânı vardır. İsterseniz gece kulüplerinde sabaha kadar doyasıya eğlenebilir, isterseniz de sadece rakı-balık yaparak mütevazı bir eğlenceyi tercih edebilirsiniz. Bodrum kiralık villa opsiyonlarını değerlendirerek geldiğiniz bölgede, gece hayatının da tadını sonuna kadar çıkaracağınıza emin olabilirsiniz.İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek