2024 Erken Rezervasyon
İndirimli Kiralık Villalar
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 23.00

Kaş

Yepyeni Lüks Donanımlı Villa

Villa Almila

#20001

Kaş / Andifli Mahallesi

Doluluk Takvimi 22,500 ~ 59,950 Aralığında
3+1 6 Kişi Beğen
Lüks Manzaralı Villa

Villa Mae

#543876

Kaş / Yarımada

Doluluk Takvimi 74,375 ~ 147,455 Aralığında
5+1 10 Kişi Beğen
Eşsiz Deniz ve Doğa Manzarası

Villa Habesos 1

#590691
 

Kaş / Yarımada

Doluluk Takvimi 41,600 ~ 89,750 Aralığında
3+1 6 Kişi Beğen
Yepyeni Lüks Villa

Villa Ilgaz 2

#907337
 

Kaş / Bayındır

Doluluk Takvimi 30,625 ~ 78,750 Aralığında
3+1 6 Kişi Beğen
Özel Havuz-Bahçe

Villa Taç 2

#893593
 

Kaş / Pınarbaşı Mahallesi

Doluluk Takvimi 35,000 ~ 70,000 Aralığında
3+1 6 Kişi Beğen
Geniş Aile Gruplarına Uygun

Villa Ilgaz

#102890
 

Kaş / Bayındır

Doluluk Takvimi 35,000 ~ 87,500 Aralığında
4+1 8 Kişi Beğen
Deniz Manzaralı Villa

Villa Levis

#396552
 

Kaş / Yarımada

Doluluk Takvimi 58,800 ~ 147,000 Aralığında
4+1 8 Kişi Beğen
Muhteşem Konum & Manzara

Villa Mira

#368625
 

Antalya / Kaş

Doluluk Takvimi 84,000 ~ 176,400 Aralığında
5+1 10 Kişi Beğen
Geniş Ailelere Uygun Korunaklı Villa

Villa Taç 1

#510522

Kaş / Pınarbaşı Mahallesi

Doluluk Takvimi 49,000 ~ 84,000 Aralığında
4+1 8 Kişi Beğen
Denize Sıfır Lüks Villa

Villa Büyüm

#629805
 

Kaş / Yarımada

Doluluk Takvimi 170,000 ~ 249,000 Aralığında
5+1 10 Kişi Beğen
Havuzu Korunaklı & Jakuzili Villa

Villa Demir

#293252
 

Kaş / Çukurbağ Köyü

Doluluk Takvimi 28,000 ~ 69,970 Aralığında
3+1 6 Kişi Beğen
Muhteşem Dizayn & Dekor

Villa Meis

#515616

Kaş / Yarımada

Doluluk Takvimi 84,000 ~ 176,400 Aralığında
4+1 8 Kişi Beğen
Toplam 25 adet villadan 1 ile 13 arasındakiler gösteriliyor.
Toplam 25 adet villadan 1 ile 13 arasındakiler gösteriliyor.

Kaş, Antalya’nın fazlasıyla ön plana çıkan çekici ve turistik ilçelerinden birisidir. Tarihi ve turistik pek çok gezilecek yeri olan Kaş’ta, alternatif birçok konaklama imkânı misafirlerini bekliyor. Rahat ve özgür bir şekilde hareket etmek istiyorsanız, konaklama alternatifleri arasında en öne çıkan seçenek; Kaş kiralık villa olacaktır. Antalya Kaş villa konaklama olanaklarını bilenler, güzel tatil beldesine gelirken hiçbir tereddüde düşmezler. Kaş villa kiralama işlemi, İnternet mecrasından da çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

İnternet üzerinden Antalya Kaş kiralık villa seçenekleri arandığı zaman, Kaş kiralık villa için verilmiş olan ilanların oldukça kapsamlı bir şekilde incelenmesi önemlidir. Kaş’ta kısa süreli bir tatil planlıyorsanız, Kaş kiralık yazlık türünün aradığınız tüm özelliklere sahip ve deniz kenarına yakın mesafede olmasını isteyebilirsiniz. Bu durum, özellikle Kaş’ta uzun süre vakit geçirmek isteyenler için geçerlidir. Sonuçta her birey, tatile çıktığı zaman tüm cazip olanaklara sahip olmak ister.

Kaş kiralık villa türleri farklı pek çok alternatifiyle misafirlerini bekliyor. Kaş kiralık yazlık imkânlarını ve konforunu yakından görmek istiyorsanız, Kaş’ta bir süre konaklamanızı öneririz. Tavsiyemizi dinlediğiniz takdirde, Kaş’ın bu güzelliklerinden ayrılmakta epey zorlanacaksınız. Hatta en yakın zaman diliminde cazibesine kapılıp, Kaş ile buluşmak isteyeceksiniz.

Kaş Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Meis Adası'na en yakın noktada bulunan Kaş, doğal güzellikleri ve tarihi eserleriyle, büyüleyici bir yaşamı bünyesindekilere ve ziyaretçilerine cömert bir şekilde sunar. Kaş’ta fazlasıyla tercih edilen turizm faaliyetlerinin yanı sıra dağcılık, rafting ve trekking gibi doğa sporları da ilgi görür. Birçok antik kenti de bünyesinde barındıran turistik yerleşim birimi, orijinal ve cazibe merkezi olma özelliklerini sürdürüyor. Kaş, dağ, deniz ve orman havasının bir arada bulunabileceği ender ve özel yerlerden birisidir.

Balıkçılık ve turizm, ilçedeki en mühim geçim kaynağıdır. Ova ve yaylalarda da ülkemizin önemli oranda ihtiyacını karşılayan meyve, sebze ve çiçek üretimi yapılmaktadır. Kış aylarında üretim, seralarda yapılarak, ürünler yurt içinde ve yurt dışında pazarlanmaktadır.

İlçede en çok tercih edilen sporlar; yamaç paraşütü ve su altına dalıştır. Kaş, ülkemizdeki en iyi dalış bölgesi olarak kabul edilir. Sahip olduğu 18 bölge ile ülkemizde en çok dalış merkezi bulunan tatil yöresidir. 2003 yılından bu yana, bölgede su altı ekolojisi, arkeoloji ve mağara bilimine yönelik araştırmalar da yapılıyor. Su altı arkeolojisi konusundaki önemli girişimlerden biri; Hidayet Koyu'nda 2006 yılı Ekim ayında yapılan "Kaş Arkeopark Deneysel Arkeoloji Projesi"dir.

Neden Kaş Kiralık Villa Tercih Edilmelidir?

Yeme ve içme konusunda belli bir zamana bağlı kalmak istemeyenlerin ve ailesiyle mekânın bünyesinde bulunan havuzda eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin, bir numaralı tercihi genel itibarıyla Kaş kiralık yazlık olur. Kaş kiralık yazlık alternatifleri sayesinde daha rahat ve sıkıntısız bir tatil yapabilirsiniz. Bu sebeple, hem tüm olanaklarıyla göz kamaştıran hem de eşsiz bir estetik keyfi sunan Kaş kiralık villa türleri, ziyaretçiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

İnsanlardan uzak ve sakin bir tatil geçirmek isteyenler için de Kaş kiralık villa seçenekleri oldukça önemli bir alternatif olarak karşınıza çıkar. Ayrıca, denize ve merkeze yakın, doğa içinde, çocuk havuzlu ve jakuzili seçenekleri ile her zevke hitap eder. Yine, kapalı havuzlu kiralık villa gibi daha fazla kişisel alana sahip tatil seçenekleri de ziyaretçilerin beğenisine sunulur.

Kaş Villa Kiralama Seçenekleri

Antalya villa kiralama alternatifleri, tatile gidilen kişi sayısıyla ve villaların sunmuş olduğu çeşitli olanaklarla doğru orantılıdır. Bu bakımdan Kaş’a gelen ziyaretçi, konaklama konusunda ne tür bir durumla karşılaşacağını, gelmeden önce araştırıp gerekli bilgilere sahip olarak yöreye ayak basar. Kaş villa kiralama süresi; haftalık ve aylık olabileceği gibi, Kaş günlük kiralık villa imkânları da mevcuttur.

Seçeceğiniz herhangi bir zaman diliminde geleceğiniz bu mekânlar için yapacağınız kiralama işleminin, güvenilir villa kiralama yöntemi olduğundan emin olabilirsiniz. İstediğiniz ödeme metodunu ve para birimini kullanılarak ödeme işlemini, kolayca gerçekleştirilebilirsiniz. Önemli olan; unutulmaz tatil fırsatları sunan Kaş’a gelip, hoşça vakit geçirmenizdir.

kaş

Kaş Kiralık Villa Fiyatları

Kaş’ta tatilin keyfine doyasıya varmak isteyenlerin en önemli seçimlerinden birisi olan Kaş kiralık villa sayesinde, eşsiz bir tatil fırsatı elinize geçer. Bu tatil olanağı ile Kaş’ın tüm güzelliklerine yakından tanıklık edebilirsiniz. Yeşilin ve mavinin birleşmesiyle oluşan farklı bir görüntüye sahip bu coğrafyada tatilin sizlere yaşatacağı keyif, hayli yüksek dozda olacaktır.

Kiralık yazlık villa alternatifleri arasında yer alan en gözde villa türleri, size uygun fırsatlar doğrultusunda sunulur. Seçmiş olduğunuz bu güzel ve kaliteli konaklama olanaklarından yararlanmaktan fazlasıyla memnun kalacağınızı ve sonrasında da tekrar misafir olmak isteyeceğinizi şimdiden söyleyebiliriz.

Kaş Gezilecek Yerler

İlçede gezilebilecek oldukça fazla alternatif bulunmaktadır. Bunlar arasında öncelikli olarak plajlar sayılabilir. Kaş’ta; Akçagerme plajı, Büyük Çakıl plajı, Küçük Çakıl plajı ve Hidayet koyu gibi denize girilebilecek pek çok nokta bulunur. Ayrıca, kayık vasıtasıyla Limanağzı plajı’na da gidilebilir.

Kaş’ın etrafında altı adet mağara bulunur. Bunların arasında; güvercinleriyle ünlü olan Güvercinlik mağarası, Aşırlı Adası Deniz mağarası ve Mavi mağara en meşhur olanlarıdır.

Akdağ’ın dibinde yer alan ve Kaş’a yaklaşık 65 km uzaklıkta bulunan Gömbe’deki Uçarsu şelalesi ve Yeşil göl, çok fazla turist çeken doğal güzelliklerdendir. Ayrıca, Gömbe’de Komba ve Nisa antik kentleri bulunur. Kaş içerisinde Kandyba antik kenti ve Kaş’a 12 km uzaklıkta Phellos antik kenti, yine alternatif gezilecek yerler arasında sayılabilir.

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek