2024
İNDİRİMLİ KİRALIK VİLLALAR
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Havuz Isıtmalı

Deniz & Doğa Manzarası, Sauna,Hamam, 3 Adet Jakuzi, Isıtmalı Kapalı Havuz, Sinema Salonu

Villa Momentus

#998194

Kalkan / İncebel

Doluluk Takvimi 47,250 ~ 151,150 Aralığında
5+1 10 Kişi Beğen
Korunaklı&Geniş aile gruplarına uygun&Isıtmalı havuzlu

Villa Uranüs-1

#489003

Ölüdeniz / Ovacık

Doluluk Takvimi 29,950 ~ 99,950 Aralığında
5+2 10 Kişi Beğen
Jakuzi &Sauna & Isıtmalı Havuz

Villa Yamaç

#963369

Kalkan / Kördere

Doluluk Takvimi 42,500 ~ 85,000 Aralığında
4+1 8 Kişi Beğen
Hamam Sauna Kapalı Havuzlu Villa

Villa Öykü

#274104

Kalkan / Kördere

Doluluk Takvimi 20,000 ~ 40,000 Aralığında
Stüdyo (1+0) 2 Kişi Beğen
Korunaklı&Geniş aile gruplarına uygun&Isıtmalı havuzlu

Villa Uranüs-4

#489004

Ölüdeniz / Ovacık

Doluluk Takvimi 29,950 ~ 99,950 Aralığında
5+2 10 Kişi Beğen
Donanımlı Lüks Villa

Villa Zümrüt

#135791

Kalkan / Kördere

Doluluk Takvimi 51,080 ~ 84,385 Aralığında
3+1 6 Kişi Beğen
Açık&Kapalı Havuz& Hamam& Sauna& Jakuzi

Villa Zahara

#321

Kalkan / Çavdır Köyü

Doluluk Takvimi 45,010 ~ 63,000 Aralığında
2+1 4 Kişi Beğen
Isıtmalı Jakuzili Kapalı Havuz & Sauna

Villa Latte

#785214

Kalkan / İslamlar

Doluluk Takvimi 18,500 ~ 51,100 Aralığında
1+1 2 Kişi Beğen
Lüks Donanımlıı Villa

Villa Zirve

#678091

Kalkan / Kördere

Doluluk Takvimi 42,000 ~ 130,000 Aralığında
4+1 8 Kişi Beğen
Özel Havuz-Bahçe&Kapalı Havuz&Sauna&Jakuzi&Hamam

Villa Kayla

#969881

Ölüdeniz / Ovacık

Doluluk Takvimi 35,000 ~ 85,000 Aralığında
3+1 6 Kişi Beğen
Kapalı Havuz, Jakuzi, Sauna, Hamam

Villa Valente

#543

Kalkan / Çavdır Köyü

Doluluk Takvimi 45,000 ~ 63,000 Aralığında
2+1 4 Kişi Beğen
Deniz Manzaralı Villa
Deniz Manzaralı Villa

Villa Lalara

#837053

Kalkan / Kışla

Doluluk Takvimi 28,000 ~ 75,000 Aralığında
3+1 6 Kişi Beğen
Toplam 163 adet villadan 1 ile 12 arasındakiler gösteriliyor.
Toplam 163 adet villadan 1 ile 12 arasındakiler gösteriliyor.

Isıtmalı Havuzlu Kiralık Villa

Son dönemin revaçta tatil alternatiflerinden olan villa kiralama, tatilcilerin unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamasına imkân tanır. Kiralayacağınız lüks villalar sayesinde tatilinizi çok daha cazip ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu anlamda sizlere birçok alternatif sunan Tatil Villam'ın cazip avantajlarından istifade ile pratik şekilde hayalinizdeki tatil villasını bulabilirsiniz.

Tatil için ağırlıklı olarak otellerin tercih edildiği bilinen bir gerçektir. Fakat insanların otellerin sıkıcı atmosferi ve kurallarla dolu olan prosedürü, özgür bir tatil deneyimi yaşamaya engel olabilir. Bu nedenle son dönemde insanların talep gösterdiği tatil alternatifleri arasında kiralık villalar ön plana çıkmaktadır. Seçim yaptığınız lüks villalarda günlük ihtiyaç duyduğunuz gereksinimlerin tamamı bulunmaktadır. Söz konusu villalarda istediğiniz zaman kalkabilir, yemeklerinizi istediğiniz zaman yiyebilir, havuzu dilediğiniz zaman kullanarak güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanında istediğiniz zaman dışarı çıkarak muhteşem coğrafyanın nimetlerinden istifade edebilirsiniz.

Tatil denildiğinde akla yaz döneminde yapılan eğlenceli aktiviteler gelse de kış tatilini tercih edenlerin sayısı da azımsanmayacak seviyedir. Tatil Villam villa seçenekleri arasında bulunan ısıtmalı havuzlu villa seçenekleri ile kış döneminde de havuzu kullanabilir, tatil alışkanlıklarınızı farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi havuzu ısıtılabilen kış villaları, mevsim şartlarının açık havada havuzu kullanmaya uygun olmadığı dönemde havuz tutkunuzu devam ettirmenizi sağlar. Siz de Tatil Villam'ın birbirinden lüks ısıtmalı havuzlu villa seçenekleri ile harika bir kış tatili yaşayabilirsiniz.

Kış Tatiline Uygun Isıtmalı Havuzlu Günlük Kiralık Villalar

Kışlık havuzlu villa alternatiflerini günlük kiralama şeklinde değerlendirebileceğiniz gibi tatil planınızın uzun bir periyodu kapsaması durumunda haftalık ya da aylık kiralama seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Söz konusu villalar daha çok kış döneminde tercih edilse de iklim şartlarının serin ya da ılıman olduğu bölgelerde de daha konforlu bir tatil deneyimi için kiralanabilir.

Isıtmalı havuzlu villa seçenekleri arasında küçük aile grupları için uygun villaların yanı sıra büyük aileler için de uygun villa alternatifleri yer alır. Her iki villa alternatifinde de konforlu bir tatil deneyimi için her şey düşünülmüştür. Yeni evli çiftlerin rahat ve huzurlu bir ortamda tatil yapmaları için dizayn edilmiş balayı villaları evli çiftlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık verecektir. Bunun yanında büyük arkadaş ya da ile gruplarına özel olarak hazırlanan geniş villalarda da konfor adına her türlü ihtiyaca cevap verilmektedir. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir villada hayalinizdeki tatili yaşayabilirsiniz.

TatilVillam Havuzu Isıtmalı Lüks Villaları

Havuzu ısıtmalı villalar tatil severlerin tatil deneyimini çok daha konforlu bir seviyeye çıkarmak için inşa edilmiştir. Bu villalarda havuzun sıcaklığını dilediğiniz gibi ayarlayabilir, istediğiniz zaman havuzu kullanma imkânı bulabilirsiniz. Lüks tatil villalarında yaz döneminde havuzu kullanabileceğiniz gibi kapalı ısıtmalı havuzlu villa seçeneğini değerlendirerek kış döneminde de özgürce havuzu kullanabilirsiniz.

Tatil villaları arasında muhafazakar villalar da değerlendirebileceğiniz alternatifler arasındadır. Muhafazakâr ailelerimizin hassasiyetleri düşünülerek dizayn edilen villalar, korunaklı yapısı ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Çevresinde yüksek korunakların bulunduğu villaların dışından özellikle havuz bölümünün gözükmesi mümkün değildir. Bu sayede muhafazakâr ailelerimizin özgür bir şekilde tatil deneyimi yaşaması sağlanmaktadır.

Isıtmalı Havuza Sahip Villa Seçenekleri

Isıtmalı havuzlu kiralık villa seçenekleri arasında jakuzili villaları da değerlendirebilirsiniz. Lüks havuzunun yanı sıra gün boyu konforlu jakuzinin tadını da çıkarabilirsiniz. Bunun yanında tatil villanızın muhteşem manzaraya sahip bir bölgede olmasını istiyorsanız da uygun alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Villanızın ısıtmalı havuz imkânlarından yararlanırken manzaranın tadını da çıkararak unutulmaz tatil hatıraları elde edebilirsiniz.

Akdeniz ve Ege'nin doğa harikası ortamlarında konuşlu olan villalarda tatil yaparak bölgenin turistik ve tarihi zenginliğini de keşfetme imkânı bulabilirsiniz. İstediğiniz zaman villadan ayrılarak yakın bölgede bulunan antik kent, kaya mezarları ya da turistik mekânları ziyaret edebilirsiniz. İyi bir planlama ile Likya uygarlığından kalma eserleri yerinde görebilir, turistik bölgelerde daha önce görmediğiniz güzellikleri keşfedebilirsiniz. 

Havuzu Isıtmalı Kiralık Villa Fiyatları

Isıtma havuzlu kiralık villa fiyatları, villanın özelliklerine, bulunduğu konuma göre değişir. Villanın deniz manzaralı olması, büyüklüğü, lüks seçenekleri gibi alternatifler villanın kiralama fiyatını doğrudan etkiler. Tatil Villam web sitesinde bulunan gelişmiş filtreleme seçeneklerini kullanarak kriterlerinizi doğru belirleyebilir ve istediğiniz villaların listelenmesini sağlayabilirsiniz. Size uygun seçenekler arasında yer alan villalar arasından beğendiğiniz villayı tercih ederek hayalinizdeki tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

Villa tatili esnasında kiraladığınız villanın tamamen sizin kullanımınıza tahsis edilmiş olması özgür bir tatil deneyimi yaşatır. Otel ortamında bulamayacağınız imkânları lüks villalarda sonuna kadar bulabilirsiniz. Gün içindeki zamanı istediğiniz gibi planlayabileceğiniz gibi sosyal faaliyetler için de vakit ayırarak bölgenin nimetlerinden yararlanabilirsiniz.

Isıtmalı Havuza Sahip Muhafazakar Villalar

Havuzu ısıtmalı muhafazakar villalar, adından da anlaşılacağı gibi daha çok muhafazakar aileler tarafından tercih edilen villa seçenekleridir. Tamamen korunaklı şekilde dizayn edilen villalarda muhafazakâr ailelerin hassasiyeti en iyi şekilde göz önünde bulundurulur. Özellikle havuz bölümünün dışarıdan görünmesinin engellendiği villalar, muhafazakâr ailelerin beklentilerine en iyi şekilde karşılık verir.

Muhafazakâr villaların büyüklüğü de farklı ebatlardadır. Geniş aileler büyük boyuttaki muhafazakâr villaları tercih edebilirken küçük aileler için dizayn edilen küçük boyuttaki villalar daha uygun olacaktır. Her iki seçenekte de lüks bir villa tatili deneyimi için ihtiyaç duyduğunuz her şey düşünülmüştür. Dilediğiniz zaman havuzu kullanabileceğiniz gibi villanın jakuzisinden istifade edebilir, doğa yürüyüşlerine katılabilir ya da şehir turları yapabilirsiniz. Sosyal anlamda da beklentilerinize karşılık bulabileceğiniz villalarda konforlu bir tatil deneyimi sizleri bekliyor. 

Isıtmalı Havuza Sahip Kiralık Villaların Avantajları

Isıtma havuzlu kiralık villa kiralama, son dönemin popüler tatil alternatiflerinden biridir. Bu kapsamda ısıtmalı havuzlu villa kiralamanın birçok avantajı bulunur. Aşağıdaki avantajları göz önünde bulundurarak siz de lüks bir ısıtmalı villa kiralamayı tercih edebilirsiniz.

  • Mevsim şartlarına bağımlı kalmadan havuzu kullanabilirsiniz.
  • Havuzun sıcaklığını istediğiniz dereceye çıkarabilirsiniz.
  • Sadece yaz döneminde değil, kış şartlarında da havuz tutkunuzu devam ettirebilirsiniz.
  • Ege ve Akdeniz'in deniz havasını kış döneminde de içinize çekme fırsatı bulabilirsiniz.
  • Doğa ile iç içe olan ısıtmalı villalarda temiz havadaki oksijeni her daim hissedebilirsiniz.

Isıtmalı havuzlu villa kiralamanın avantajlarını düşünerek sizin için en avantajlı olan villa kiralama alternatifini değerlendirmeye alabilirsiniz. Üstelik Tatil Villam'ın cazip fiyat avantajlarından yararlanarak sizin için en uygun villa alternatifini değerlendirebilirsiniz.

Isıtmalı Havuza Sahip Villalar Hangi Şehirlerdedir?

Isıtmalı havuzlu villa kiralayabileceğiniz şehirler genel olarak Ege ve Akdeniz'in muhteşem coğrafyalarında konuşludur. Bu kapsamda değerlendireceğiniz ısıtmalı havuzlu villa seçenekleri arasında Fethiye ve Kaş bölgesinde bulunan alternatifler ön plana çıkmaktadır. Burada bulunacağınız süre içerisinde bölgenin güzelliklerini de yerinde görme şansı yakalayabilirsiniz.

Fethiye'nin Ölüdeniz bölgesi villa tatili için çok özel avantajları bünyesinde barındırır. Yıl boyu ılıman iklim koşullarının hâkim olduğu bölge, kış aylarında denize girmek için uygun olmasa da ısıtmalı havuz avantajı, bu ihtiyacınıza karşılık verecektir. Dilediğiniz zaman havuzu kullanabileceğiniz villalardan çıkarak deniz havası alabilir, bölgedeki tarihi alanları dolaşma fırsatı bulabilirsiniz.

Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı olan Kalkan bölgesi de ısıtmalı havuzlu villaların yoğun olarak konuşlandığı bir coğrafyadır. Burada da lüks bir ısıtmalı havuzlu villada tatil yaparken Likya uygarlığından kalma tarihi eserleri görme fırsatı da bulabilirsiniz. Doğa içinde lüks villa kirala seçeneği ile doğanın ve lüks villa deneyiminin tadına en iyi şekilde varabilirsiniz.  

Isıtmalı Havuz Kışın Mı Tercih Edilir?

Isıtmalı havuzlu villalar daha çok kış döneminde tercih edilen villa seçeneklerinden biridir. Fakat bölgenin serin iklim koşulları ya da bir kısım sağlık sorunları dikkate alınarak bu villalar diğer mevsim dönemlerinde de tercih edilebilir. Burada esas olan tatil severlerin kendi kişisel tercihleridir.

Kış döneminin soğuk hava koşullarında denizi ya da havuzu kullanmak mümkün değildir. Havuzun kullanılabilmesi için ancak ısıtma düzenekli bir sisteme ihtiyaç vardır. Bu sayede mevsim şartlarına bağımlı kalmaksızın havuzu kullanma fırsatı bulabilirsiniz. Kişisel tercihinize göre ayarlayabileceğiniz havuz sıcaklığı sayesinde mevsim şartlarından etkilenmeden havuzu kullanabilirsiniz.

Tatil Villam, harika bir tatilden beklentilerinizi göz önünde bulundurarak sizlere eşsiz tatil fırsatları sunar. Villa kiralama seçenekleri arasında balayı villalarından muhafazakâr villalara kadar birçok seçenekle karşılaşabilirsiniz. Villa alternatiflerini villanın bulunduğu coğrafyaya göre de belirleyebilirsiniz. Doğa ile iç içe villa seçeneklerinin yanı sıra şehir merkezine ya da denize yakın olan villa seçeneklerini de değerlendirmeye alabilirsiniz. Siz de ısıtma havuzlu villa seçenekleri arasından bütçenize uygun bir villa tercihi ile unutulmaz bir tatil süreci yaşayabilirsiniz.

 

Tatil planınızı kiralık yazlık villa kiralayarak mükemmel hale getirin. Güvenilir yazlık villa kiralama hizmetimiz ile her detayı düşünülmüş tatil villalarımızda unutulmaz anlar yaşayın. Güvenilir tatil villaları ile tüm tatilinizin detayı ve villa kiralama yapmak için sitemizi ziyaret edin!
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek