2024
İNDİRİMLİ KİRALIK VİLLALAR
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Resmi Tatil Günleri & Özel Günler

Tatiller Resmi Tatil Ek İzin Toplam Tatil Tatil Başlangıcı Tatil Bitişi Kampanyalar
Yılbaşı 1 Gün - 3 Gün 31/12/2023 02/01/2024 Yılbaşı Kiralık Villa
14 Şubat sevgililer Günü 0 Gün - 4 Gün 11/02/2024 15/02/2024 Sevgililer Günü Villaları
Dünya Kadınlar Günü 0 Gün - 0 Gün 08/03/2024 08/03/2024 Vilları Ara
Çanakkale Zaferi 0 Gün - 0 Gün 18/03/2024 18/03/2024 Vilları Ara
Ramazan Bayramı 3 Gün 3 Gün 9 Gün 09/04/2024 12/04/2024 Vilları Ara
23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramı 1 Gün - 5 Gün 21/04/2024 23/04/2024 Vilları Ara
Anneler Günü 0 Gün - 0 Gün 14/05/2024 14/05/2024 Vilları Ara
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 1 Gün 2 Gün 3 Gün 19/05/2024 21/05/2024 Vilları Ara
Babalar Günü 0 Gün - 0 Gün 16/06/2024 16/06/2024 Vilları Ara
Kurban Bayramı 4.5 Gün 0.5 Gün 4 Gün 15/06/2024 19/06/2024 Vilları Ara
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 1 Gün 1 Gün 2 Gün 15/07/2024 26/07/2024 Vilları Ara
30 Ağustos Zafer Bayramı 1 Gün - 5 Gün 30/08/2024 31/08/2024 Vilları Ara
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 1.5 Gün 0.5 Gün 3 Gün 27/10/2024 29/10/2024 Vilları Ara

2024 Resmi Tatiller ve Villa Tatil Günleri Listesi | Tatil Villam

Günümüzde resmi tatil günleri, çalışanlar için özenli ve zevkli bir şekilde değerlendirilmesi gereken zaman dilimlerine dönüştü. Yani insanlar, tatil günlerini yeni yerlere gitme, oralarda keyifli ve hoşça zaman geçirme açısından fırsat olarak görüyorlar. Gidilen bu tatil mecraları eskiden denenmiş olanlar da olabiliyor; daha önce hiç denenmemiş ve ilk kez gidilen yerler de. Böylelikle resmi tatiller, güzel ve eşsiz tatiller için biçilmiş kaftana dönüşüyor. Resmi tatillerde gelmeyi isteyebileceğiniz villalarımız, siz ve ailenizi en güzel şekilde ağırlamak için dizayn edilmiş durumdadır. Villalarımızda, farklı türde pek çok imkana rahatlıkla ve kolayca erişebilirsiniz.

Villada tatil keyfi, tatil trafiği içerisinde otel bünyesinden rahatsız olanlar ve otelde kalabalık yığınlar içerisinde sıkışıp kalmak istemeyenler için çok önemli bir tatil alternatifidir. Tatil için villa seçenlerin sayısı her geçen gün artmakta olup bunun nedeni, insanların sunulan eşsiz villa avantajlarından yararlanmak istemesi olarak görülebilir. Tatilini veya balayını lüks bir ortamda, doğayla iç içe, gözlerden ırak ve özgür bir şekilde geçirmek düşüncesinde olanlar, villalar içerisinden en seçkin villa türüne karar verir.  

1 Ocak 2024 - Yılbaşı Tatili

1 Ocak 2022 yılbaşı tatili, cumartesiye denk gelecek olup yine de cumartesi günü çalışanlar için güzel bir tatil fırsatı olarak görülebilir. Geniş aile grupları için ideal olarak döşenmiş olan villalar, bu ailelerin herhangi bir tereddüt içinde olmadan gidebileceği ve her türlü imkanın sunulduğu mekanlardır. Isıtmalı kapalı havuzlu ve saunalı villalar, sahip oldukları ve sundukları bu imkanlar sayesinde, içinizi ısıtacak keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacak. Tüm önlemlerin alındığı ve konuklara güvenli tatil fırsatı sunulduğu bu tatil beldelerinde, sahip olunan imkanlar sayesinde bulunulan yerden ayrılmayı hiç istemeyeceksiniz. Villalar, farklı kapasitelerde olup gidilecek olan kişi sayısına göre bir villa seçimi yapılabilir.  

23 Nisan 2024 - Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan 2022 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bayram ne zaman diye sorulduğunda yine cumartesiye denk gelen tatil günlerinden biri olduğu ve cumartesi yoğun çalışanlarca mutlaka değerlendirilmesi gerektiği cevabı verilebilir. Bu kapsamda sitemize özgü çeşitli lüks özellikler barındıran villalar değerlendirilebilir. Bu lüks villalarda hamam, sauna ve jakuzi de bulunur. Diğer özellikleri de son derece lüks olan ve kişilerin tüm gereksinimlerinin düşünüldüğü villada, ayrıcalıklı tatilin keyfi doyasıya çıkarılabilir. Lüks tatilden hoşlanan ve tatile çıktığı zaman diliminde tüm her şeyi eksiksiz isteyenler için planlanan tatil fırsatı, lüks donanımlı villalar sayesinde oldukça elverişli bir şekilde konaklayacak misafirlerin önlerine sunulur.

1 Mayıs 2024 - Emek ve Dayanışma Günü ve Ramazan Bayramı Arifesi

1 Mayıs 2022 tarihi hem Emek ve Dayanışma Günü’ne hem de Ramazan Bayramı arifesine denk gelen bir pazar günüdür. Kapalı havuza sahip villalar bu dönemde tercih edilip şehrin gürültüsünden uzak, sessiz ve sakin bir tatil dönemi geçirebilir. Bu, yoğun bir şekilde çalışan tüm herkesin hayalinden geçirdiği ve arzu edeceği tatil türüdür. Yıl içerisinde bir hayli yorulan bedenler, zaman zaman şehrin gürültülü ve stresli ortamından birkaç günlüğüne dahi olsa uzaklaşmak ister. Böyle zamanlarda herkesten uzak ve özgür bir tatilin keyfi, kiralanacak olan güzel villa sayesinde mümkündür. Doğayla iç içe, sakinliğin, dinginliğin ve huzurun adresi böylesi mekanlar, yaşamın farkındalığını hissedilir seviyede arttırır.

09 - 12 Nisan 2024 - Ramazan Bayramı

Ramazan Bayramı 2022 yılında 2 ve 4 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak. Bayram tatili olarak ilk gün pazartesi olduğundan 5 günlük bir tatil planı çok basit bir şekilde yapılabilir. Bu 5 gün boyunca, ülkemizde bulunan herhangi bir tatil yöresi kolayca seçilebilir ve muhafazakar villa tiplerinde konaklanabilir. Muğla ve Antalya’ya ait pek çok yerleşim yerinde rastlanabilecek ve tercih edilebilecek villalar sayesinde, huzurun ve konforun keyfi çıkarılır ve içe sinen bir tatil dönemi güzelce yaşanmış olur. Geniş aile grupları ile rahatlığın ve özgürlüğün tadı, hoşça ve keyifli vakit geçirilerek çıkarılır. Ege ve Akdeniz kıyı manzarasına sahip villalar, muhteşem bir seyir zevki sunar.

19 Mayıs 2024 - Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

Resmi tatil günleri içerisinde yer alan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, 2022 yılında Perşembe gününe rast gelmekte olup muhteşem bir tatil fırsatına dönüştürülebilir. Böylesi kısa denilebilecek tatil dönemlerinde iyi bir dinlenmeyi hak eden çalışanlar, çoğu zaman hayvanlarını nereye bırakacakları konusunda kara kara düşünürler. Tatil Villam bünyesindeki pet dostu villalarda, evcil hayvanların bakıcıya veya bakım pansiyonlarına bırakılmasına gerek kalmaz. Villalarda hem siz tatilin tadına tam anlamıyla varırsınız hem de evcil hayvanınız hakkında herhangi bir endişeye gerek duymazsınız. Hatta böyle tatiller, hayvanınız ile sizin aranızdaki bağı güçlendirme açısından önemli fırsatlardandır.

15 Haziran - 24 Haziran 2024 - Kurban Bayramı

Kurban Bayramı, 2022 yılında 9-12 Temmuz tarihleri arasında kutlanacak. Bayram hangi gün diye sorulacak olursa ilk günü cumartesiye denk geliyor ve bayram salı günü bitiyor cevabı verilebilir. İnsanların yoğun çalıştığı ve bu çalışma içerisinde kendine tatil fırsatı bulamadığı günümüzde, imdada resmi tatiller yetişmekte olup çalışanlar resmi tatiller süresi boyunca birkaç gün de olsa kendilerine zaman ayırıp hoş ve keyifli vakit geçirirler. Antalya, Muğla ve Aydın’ın çeşitli ilçelerinde konuşlanmış olan villalar, sahip oldukları havuzlarıyla birlikte yüzme eylemini ihmal etmeyenler için de birebirdir. Böylelikle yüzmek için illa denize gitmeye gerek kalmaz; özgürce yüzmenin keyfi alabildiğine çıkarılır.

30 Ağustos 2024 - Zafer Bayramı

Bayram tatili ne zaman diye soranlar için 30 Ağustos Zafer Bayramı 2022 yılında salı gününe denk gelir. Tüm yaz boyu çalışanlar ve bayram süresince özgürce tatil yapmayı planlayanlar, bu dönemi iple çekerler ve söz konusu zaman diliminde somut faaliyetlere girişirler. Topluluk içinde bulunmaktan sıkılanlar ve günlük yaşamın stresinden bir nebze de olsun uzaklaşmayı arzulayanlar için sitemiz bünyesinde sunmuş olduğumuz villalar muhteşemdir. Her türlü imkanın sağlandığı villalarımız sizlerin keyfi ve hoşnutluğu sağlanmak maksadıyla dizayn edilmiş ve her türlü özelliği sizlerin rahatlığı düşünülerek planlanmıştır. Arkadaş gruplarıyla veya ailelerle rahatlıkla gelinebilecek villalar, konforu sınırsız yaşamanın açık güvencesidir.

29 Ekim 2024 - Cumhuriyet Bayramı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 2022 yılı içerisinde cumartesi gününe rastlayan bir başka tatil günüdür. Tatil, kısa süreliğine de olsa bulunulan yerden uzaklaşma imkanı sunar ve çok iyi bir şekilde değerlendirilebilir. Tatil yaparken kültürel yerlerde dolaşılmak istenirse şehir içinde konumlanan villalar böylesi planları olan kişiler ve aileler açısından oldukça uygundur. Yani öncelikle belirlenmesi gereken şey, tatil yapmaktaki amaç ve tatildeki yapılacak aktivitelerdir. Sonrasında ziyaret etmeyi düşündüğünüz tarihi ve turistik mekanlar için uygun bir destinasyon tercih edip size uygun fırsatları kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. Misafirlerin konforlu bir şekilde ağırlanması için tüm ihtiyaçlar düşünülerek dizayn edilmiş villalar, size harika bir tatilin kapısını aralar.

Güvenilir villa kiralama avantajlarının tümünden dilediğinizce yararlanmayı düşünüyorsanız en ufak bir tatil fırsatı bulduğunuzda sitemizi incelemenizi ve ona göre bir seçim yapmanızı öneririz. Unutulmaz tatil fırsatı yaşamak; üstün niteliklere sahip villalarımız sayesinde, sizin için de artık hayal değildir. 

 

 

Yalnızca %35 Ön Ödeme

Kredi Kartına 6 Taksit

110.000+ Mutlu Müşteri

En İyi Fiyat Garantisi

Sıkça Sorulan Sorular

Yılbaşı tatilinin cumartesi gününe denk gelmesiyle, yeni yıla ultra lüks villalarda merhaba diyebilirsiniz. Kalkan ve Fethiye bölgelerinde yer alan ısıtmalı havuzlu, yerden ısıtmalı villalar ile unutulmaz bir yılbaşı yaşayabilirsiniz.
Kısa bir molaya ne dersiniz? 23 Nisan tatili yılbaşı gibi Cuma gününe denk dediğinden, Ege ve Akdeniz kıyılarına 3 gecelik bir kaçamak kısa bir dinlenme molası verebilirsiniz. Nisan ayında Ege ve Akdeniz bölgesindeki ılıman iklimin de etkisiyle denize girebilir tüm stresini atabilirsiniz.
Yaz sezonunun açıldığı 1 Mayıs tarihinde, 9 günlük Ramazan Bayramı'nı değerlendirmek isteyen misafirlerimiz, uygun fiyatlı ve geniş aile grupları için tasarlanan lüks villalarda Ramazan Bayramını ailecek geçirebilirler.
Kurban Bayramı arifesi Cuma gününe denk gelmektedir, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile birleştirilirse 9 günlük uzun bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Kalkan ve Fethiye'de yer alan kiralık villalardan Temmuz ayında Erken Rezervasyon fırsatlarından yararlanarak sizde hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek