Yaza Merhaba
Bahar İndirimleri Başladı
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Kaş Turları

ALTERNATİF TURLAR

Kaş, Kalkan ve Patara’daki seyahat acentaları aracılığıyla tatilinizi renklendirebilirsiniz. Bölge dalış, su sporları, paraşüt, outdoor gibi aktivitelere uygundur.

Ayrıca mavi yolculuğun en güzel rotalarından biri Kaş-Kalkan koylarıdır.


kalkan dalış

Dalış Sporu:

Kaş dünyadaki en iyi dalış bölgelerinden biridir. 40 metreye varan görüş mesafesine sahip zengin su altı yaşamı  dalgıçlar tarafından cennet olarak kabul edilmektedir. 28 dereceye varan su sıcaklığı, balık çiftliklerinin olmaması, küçük adaların etrafının koruma altında olması su kalitesini ve deniz yaşamını olumlu etkilemektedir. Farklı dalış noktaları, batıklar, mağaralar, resifler, kanyonlar, su altı tünelleri hepsi Kaş limanından sadece 30 dk uzaklıktadır.


Likya yürüyüşü

Yürüyüş:

Bu bölgede tüm yıl boyunca çeşitli doğa yürüyüşleri yapmak mümkündür. Doğa, coğrafi konum, 1000 metrenin üstündeki sedir ormanları , tarihsel mekanları ve Likya’nın tam merkezinde yer aldığı için Kaş ve çevresi yürüyüş açısından Türkiye’nin en zengin bölgelerinden biridir. Baharda ve kış aylarında kıyı ve alçak seviyelerde;  yaz aylarında ise yüksek yerlerde çeşitli uzunluklarda yürüyüşler yapılabilir.


dağ bisikleti

Dağ Bisikleti:

Bölge bir çok değişik rota sunar. Kısa bir araç transferinden sonra varılan yüksekliklerden deniz seviyesine kadar 30-40 km lik parkurlar yapmak mümkündür. Temiz dağ havasını içinize çekerken kır yollarını, vadileri, kanyonları, köyleri keşfedebilirsiniz.


at turları

At Turları:

Bu tur genelde Patara’da yapılmaktadır. Türkiye’nin en uzun plajında ata binmenin ayrı bir keyfi vardır.

Kumsalda başlayan turlar, kum tepelerinin at sırtında aşılmasının ardından ormanda devam etmektedir.


paraşüt

Paraşüt Sporu:

Kaş iklim koşulları ve yeryüzü şekilleri açısından yamaç paraşütü sporu için önemli bir yere gelmiştir. Asas Dağ’ından uzman pilotlar eşliğinde yapılan uçuşlarda Kaş’ı ve tüm bölgeyi havadan görmek mümkündür.


jip safari turları

Jip ve ATV Safari:

Deniz kenarına ve antik kentlere yapılan turların yanı sıra yayla turları da dağlık bölgeleri, kırsal alanları, köyleri ve insanları tanımak için iyi bir fırsattır.


kano

Deniz Kanosu:

Günümüzün en ekolojik  ulaşım aracı olan deniz kanosuyla birbirinden güzel koyları keşfetmek mümkün. Kaş ilçesinin yakınındaki Kekova-Batık şehir bölgesi bu spor türü için çok uygundur.

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek