Yaza Merhaba
Bahar İndirimleri Başladı
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Geniş Aile Grupları İçin

Muhafazakar, Geniş Aile Gruplarına Uygun

Villa uranüs-2

#489002

Ölüdeniz / Ovacık

Doluluk Takvimi 29,950 ~ 145,000 Aralığında
5+2 10 Kişi Beğen
Lüks Donanımlıı Villa

Villa Zirve

#678091

Kalkan / Kördere

Doluluk Takvimi 42,000 ~ 130,000 Aralığında
4+1 8 Kişi Beğen
Merkeze ve Denize Yakın Konum

Villa Su

#391057

Kalkan / Kızıltaş

Doluluk Takvimi 54,340 ~ 120,750 Aralığında
5+1 10 Kişi Beğen
Yepyeni , Merkezi Konumda Villa

Villa Forewer

#289588
 

Fethiye / Karaçulha

Doluluk Takvimi 17,500 ~ 87,500 Aralığında
4+1 8 Kişi Beğen
Merkezi Konum & Özel Havuzlu

Villa Halikarnas

#231672
 

Bodrum / Bodrum Merkez

Doluluk Takvimi 53,830 ~ 128,800 Aralığında
4+1 8 Kişi Beğen
Manzaralı Geniş Lüks Villa

Villa Paradise

#873620
 

Bodrum / Boğaziçi

Doluluk Takvimi 76,300 ~ 241,500 Aralığında
7+2 12 Kişi Beğen
Merkeze Yakın Deniz Manzaralı Hamam Sauna Jakuzi Kapalı Havuzlu Lüks Villa

Villa Casa Lusso

#148864

Kalkan / Ortaalan

Doluluk Takvimi 49,000 ~ 149,000 Aralığında
4+1 8 Kişi Beğen
Geniş Bahçeli Yazlık

Villa Myndos

#218490
 

Bodrum / Gümüşlük

Doluluk Takvimi 87,500 ~ 157,500 Aralığında
5+1 10 Kişi Beğen
Merkezi Konuma Yakın & Geniş Aile Grupları İçin

Villa Atlantis

#768408
 

Kalkan / Merkez

Doluluk Takvimi 28,000 ~ 84,950 Aralığında
4+1 8 Kişi Beğen
Merkeze Yakın , Deniz Manzaralı , Hamam , Sauna , Jakuzi , Kapalı Havuzlu Lüks Villa

Villa Casa Lujo

#865240

Kalkan / Ortaalan

Doluluk Takvimi 49,000 ~ 149,000 Aralığında
4+1 8 Kişi Beğen
Jakuzi &Sauna & Isıtmalı Havuz

Villa Yamaç

#963369

Kalkan / Kördere

Doluluk Takvimi 49,950 ~ 94,950 Aralığında
4+1 8 Kişi Beğen
Deniz Manzaralı Villa

Villa Seascape

#180060
 

Kalkan / Ortaalan

Doluluk Takvimi 45,430 ~ 125,930 Aralığında
3+1 6 Kişi Beğen
Toplam 182 adet villadan 1 ile 12 arasındakiler gösteriliyor.
Toplam 182 adet villadan 1 ile 12 arasındakiler gösteriliyor.

Kalabalık Aileler İçin Kiralık Villa Tatili

Kalabalık ailelerce yapılan tatil planlarında, genel itibarıyla aile fertlerinin hiçbirinin plan dışı kalması istenmez ve buna göre bir konaklanılacak mekan seçimi yapılır. Konaklanılacak mekanda da tüm herkesin ihtiyaçlarını karşılayabileceği imkanların mevcut olması arzu edilir. Bunun için değerlendirilmesi gereken; kalabalık aileler için kiralık villa fırsatlarıdır.

Kalabalık aileler tatile çıkacakları vakit, ilk olarak kendilerine uygun tatil yeri ve bu tatil yerine yakın bir yerde konaklayabilecekleri mekan arayışı içine girerler. Mekanda aranan özellikler arasında, doğal olarak kalabalıkla rahat edilebilmesi ve beraber hoşça vakit geçirilmesi ön plana çıkar. Ardından mekanın sahip olduğu ekstra özelliklere dikkat edilir. Kalabalık aile için kiralık villa son derece hoş bir alternatiftir ve tatile katılan aile üyelerinin özgürce hareket etmelerini sağlar.

Havuzlu, terası kısmen korunaklı dolayısıyla göz önünde olmayan, 5 yatak odalı, jakuzili ve saunalı villalarda son derece konforlu bir tatilin keyfi çıkarılabilir. Villalar sahip oldukları ekstra özelliklerle kalanların memnuniyet içinde konaklayabilecekleri muhteşem alternatifler olarak değerlendirilebilir. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar muntazaman düşünüldüğü bu tip villalarda aile fertleri tümüyle hoşnut oldukları bir tatil imkanına kavuşurlar.

Yaz Tatiline Uygun Kalabalık Aileler İçin Günlük Kiralık Villalar

Yaz tatili pek çok çalışan için inanılmaz ve en uygun tatil dönemlerinden biridir. Dolayısıyla böyle bir dönemin içe sinen bir şekilde değerlendirilmemesi yaz dönemi sonrasında önemli bir pişmanlık sebebi olabilir. Bunun için tüm gerekleri yerine getirilmiş ve geniş veya kalabalık bir aileyle herkesin optimum düzeyde memnun kalacağı bir tatil geçirilmesi son derece mühimdir. Bunun da geniş aileler için kiralık villa imkanlarıyla yakalanması oldukça olasıdır.

Merkeze ve denize yakın villalar, kişilerin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek türden imkanları bünyesinde barındırıyor olup bu imkanlarla konaklayan kişiler, rahat ve konforlu bir tatil geçirirler. Villalar, sınırsız deniz ve doğa manzaralı olup gözleriniz denizlerin enginliğini seyretmeye doyamaz. Yakınlarında plaj, market, hastane, havaalanı gibi pek çok imkanın mevcut olduğu villalarda konaklamanın keyfi bambaşkadır.

Geniş Aileler İçin Ailecek Gidilecek Kiralık Villalar

Geniş aileler için tüm imkanların alabildiğine ve cömertçe serildiği villalarda konaklamak; tatile katılan aile bireylerinin fazlasıyla memnun kalacakları özgür bir zaman diliminin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Tatil beldesinde hoşça vakit geçirmek için denize veya villa içerisindeki havuza girilebilir, doğa yürüyüşüne çıkılabilir ve doğa manzarası seyredilebilir, villa içindeki internet ve oyun gibi olanaklar değerlendirilebilir.

Geniş aileler için günlük kiralık villalar, tamamen konuklarını en iyi şekilde ağırlayabilmek ve onların memnun bir şekilde bulunulan yerden ayrılabilmeleri için tasarlanmış mekanlardır. Bu türdeki villalar, pek çok yerli ve yabancı turist tarafından fazlasıyla rağbet görür ve onların isteklerinin karşılanacağı şekilde dizayn edilmiştir.

TatilVillam’ın Geniş Aile Grupları için Kiralık Villa Fırsatı

Tatilvillam, geniş aile grupları için kaçırılmayacak kiralık villa fırsatları sunar. Fırsatları merak edenlerin ve fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin yapacakları eylem, son derece basittir. Siteye girip uygun tarih aralıklarındaki istenen özelliklere sahip geniş aile grupları için kiralık villa seçimini gerçekleştirmektir. Böylelikle tatil beldesine gidildiğinde nerede kalınacağına dair herhangi bir endişe yaşanmaz ve tüm aile fertleri gönül rahatlığı içerisinde tatillerine çıkmış olurlar.

Pek çok yönden avantajlı olan villalar, tamamen kullanıcı odaklı düşünülmüş ve dizayn edilmiş olup konukların tatil zamanını en iyi şekilde değerlendirmesi ve tüm kolaylıkları sağlaması bakımından mühim bir mekan unsurudur. Konum, kapasite ve özel isteklere göre belirlenecek birçok türde villa, sitemizde güncel olarak yer alır.

Kalabalık Aileler için Villa Fiyatları

Kalabalık aileler için veya kalabalık gruplar için villa kiralama fiyatları, sitemizin sunduğu avantajlar sayesinde son derece uygun koşullarla gerçekleşmekte olup söz konusu fiyatları değerlendirenlerin pişman olmayacağı muhakkaktır. Günün nasıl geçtiğinin anlaşılmadığı; hoşça ve keyifli eşsiz anıların biriktirildiği sitemiz villalarında, ödenen fiyata değer bir tatilin keyfini doyasıya yaşarsınız.

Web sitesinde yer alan fiyatlar incelenilerek istenilen konumda ve bütçeye uygun tatil mekanı tercih edilebilir ve böylece eğlenceli bir tatilin kapısı aralanmış olur. Bu durum, her tatile çıkanın arzuladığı ve sahip olmak isteyeceği bir fırsattır. Fırsatların kaçırılmaması adına erken rezervasyon yaptırılması ve araştırmanın tatil planlaması yapılan zaman diliminden önce gerçekleştirilmesinde yarar vardır.

Kalabalık Gruplar için Villa Kiralama Seçenekleri

Kalabalık gruplar için çeşitli villa kiralama seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekler, uzun soluklu olarak düşünülebileceği gibi kısa süren bir zaman dilimine yönelik seçim de gerçekleştirilebilir. Böylesi bir seçim, grup içindeki bireylerin zaman bakımından uygun oldukları evrelere yönelik değerlendirilebilir. Kalabalık aileler için günlük kiralık villalar da tatil yapmak isteyen kalabalık grupların tercih edebileceği villa seçenekleri arasında yerini alır.

Seçenekler tamamen müşteri memnuniyeti odaklı tasarlanmış ve düzenlenmiş olup tüm olanakların eksiksiz bir şekilde sunulması amaçlanmıştır. Bu da villaların daima hijyenik koşullara uygun ve konukların kullanımına adapte bir şekilde hazır olmasını beraberinde getirir. Villalar sayesinde, özgür ve lüks bir ortama rahatlıkla kavuşulmuş olur.

Geniş Aile ve Arkadaş Grupları için Kiralık Villalar

Tatiller, hayata dair belki de en özel anların geçirildiği ve bu anların hiç bitmemesinin istendiği zaman dilimleridir. Genel itibarıyla, bu zaman dilimlerinde konfordan ödün vermek ve herhangi bir eylemden tasarruf etmek amaçlanmaz. Yani özgürce, hoşça ve keyifli vakit geçirmenin yolları aranır. Fert sayısına bakılmaksızın her ailenin ortak dileği olan bu durum, sitemizde yer alan villalarda geniş aile ve arkadaş grupları için de eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilir. Örneğin Göcek yazlık villalar, sitemizde yer alan eşsiz alternatiflerden sadece biridir. Diğer tüm uygun fiyatlı ve konforu ön planda tutan villa seçeneklerini sitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Geniş Ailelere Özel Havuzlu Villa Avantajları

Kalabalık aileler için uygun havuvzlu villalar, sitemiz bünyesinde sunduğu benzersiz avantajlarıyla konuklarını bekler. Havuzlar, hijyenik koşullara son derece uygun olup gerekli bakım ve temizlikleri işin uzmanları tarafından muntazaman yapılır. Doğayla iç içe olan veya oldukça estetik yapıya sahip bahçeleriyle villalar, bünyesinde konaklayanların son derece huzurlu bir tatil geçirmelerinin önünü açar.

Geniş aileler için havuzlu kiralık villalar içerisinde, günün istenilen vaktinde havuza girilip rahat bir nefes alınabilir ve vücut gerektiğince yorulunarak yetkin bir dinlenme için çaba harcanabilir. Böylelikle tatil sonrası daha dirençli bir vücut ve dinç kafayla hayata devam edilebilir.

Geniş Aileler İçin Villalar Hangi Şehirlerdedir?

Geniş aileler için villalar önemli şehirlerimize ait tatil beldelerinde mevcuttur. Bunlar arasından aile bireylerine veya gruptaki kişilere en uygun seçimi yapmak; kullanıcılar açısından son derece kritik bir mevzudur. Geniş aileler için Kaş, Kalkan, Bodrum, Çeşme, Ölüdeniz, Göcek, Ortaca gibi gözde tatil beldelerinde rahatlıkla villada konaklama imkanı bulunur. Dolayısıyla şehir bakımından, genel itibarıyla Antalya ve Muğla villa kiralama seçeneği kullanıcıların alternatifleri arasındadır.

Geniş aileler, sahip oldukları imkanlar ölçüsünde ve uygun buldukları zaman dilimine göre tatil seçimi gerçekleştirirler. Planlama düzgün ve doğru bir şekilde yapıldıktan sonra keyifli ve kaliteli bir tatilin yaşanmaması işten bile değildir. Bu nedenle, sitemizde bulunan tatil mekanları detaylı şekilde araştırılıp ona göre bir tatil mekanı belirlenmesinde fayda vardır.

Kalabalık Aileler İçin Villa Tipleri Nelerdir?

Kalabalık aileler için beğenilebilecek ve bu beğeni doğrultusunda seçilebilecek çok sayıda villa opsiyonu bulunur. Örneğin doğa içinde kiralık villa seçenekleri incelenip buna yönelik bir seçim gerçekleştirilebilir. Kalabalık gruplar için pek çok villa tipi mevcuttur. Bunlar arasında; korunaklı, doyumsuz manzaralı, eşsiz lüks seçenek sunan, merkezi veya muhteşem konuma ve manzaraya sahip, hamam, sauna, jakuzi, şömine ve havuzlu villa tipleri bulunur. Sitemiz içerisinden tüm bu niteliklere sahip villalar, kapsamlı bir şekilde incelenip yerinde bir seçim yapılabilir.

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek