Neden TatilVillam.com

Baransel Grup;

 

# Türkiye’ nin en seçkin ve en güvenilir villa/apart kiralama portföyü.

 

Özel olarak seçilmiş ve direktiflerimiz doğrultusunda kriterlerimize uygun hale getirilmiş, ardından yetkilimiz tarafından fotoğrafları çekilmiş ve beğenilerinize sunulmuş tatil seçenekleri.

 

Portföyümüzün bulunduğu Ege ve Akdeniz bölgelerinde kiraladığımız villa/apartların anahtarının yetkililerimiz tarafından misafirlerimize teslimi ve sonrasında ihtiyacınız olduğu anda tatil süreniz boyunca 24 saat destek hizmeti verebilecek yetkili personel ve ofisler.

 

En uygun fiyat, farklı ödeme seçenekleri ve rezervasyonunuzla ilgili tüm detayların belirtildiği faks yada e-posta olarak gönderilen resmi ve güvenilir Rezervasyon Onay Formu.

 

Talebiniz doğrultusunda; havaalanında karşılama, havaaalanından tatil evinize/tatil evinizden havaalanına transfer ya da havaalanı teslim araç kiralama seçenekleri.

 

Talebiniz doğrultusunda özel aşçı, bakıcı, temizlikçi, özel rehber temini ve tatil evinize gelmeden önce hazır olmasını istediğiniz taleplerinizin karşılanması.

 

% 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, birebir yerinde ve kesintisiz müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan profesyonel müşteri temsilcileri.

 

***2006 Yılından beri Size verdiğimiz değerle ve sizden aldığımız güvenle hizmet sunuyoruz.***

İletişim
Beni Ara