Yaza Merhaba
Bahar İndirimleri Başladı
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Tekne Turu

Tembel bir gün geçirmeye hazır olun..Tekne turunun en güzel tarafı bütün gün yada gece sadece güneşlenip ve denizin serin sularından yüzmekten başka bir şey yapmak zorunda olmamanız ya da teknenin zengin menüsünde yer alan yiyecek ve içeceklerin tadına bakarak keyifli saatler geçirmeniz.Tekne turları gündüz ve akşam(mehtap) turları olarak ikiye ayrılmaktadır, Bazı büyük teknelere bireysel olarak katılabilir yada tekneyi komple kiralayarak kişi sayısı kapasitesine göre aile ve arkadaş gruplarınıza özel hale getirebilirsiniz. Bizim önerimiz kalabalık bir aile yada arkadaş grubu olarak tatildeyseniz tekneyi günlük olarak kiralamanız yönünde olacaktır bu şekilde kiralama yapmanız halinde tekne dilediğiniz yerde dilediğiniz kadar konaklayacak ve istediğiniz yemek menüsünü sizin için hazırlayacaklardır. Gün içerisinde katıldığınız ve bulunduğunuz bölgedeki şirin koy ve adaları ziyaret edeceğiniz ve buradaki masmavi sularda tüm yılın yorgunluğunu atacağınız yemekli tekne turlarının başlangıç saati sabah  10.00-11.00 dir. Akşam dönüş saati ise 18.00-19.00 dır.Akşam (mehtap) turu ise Akşam üstü 17.00-18.00 gibi başlar.,Gün batımı eşliğinde içkinizi yudumlayarak devam eden turunuz, belirlenen bir adanın Plajında ateş yakılarak, tüm teknedeki misafirlerle birlikte sazlı sözlü fasıllı bir eğlence içerisinde, bütün bir yıl birikmiş olan stresininizi mavi sulara bırakarak gece yarısı 12.00-01.00 gibi sonlanır.Tekne turunun güzelliklerinden biri de, güneş ve denizden olabildiğince yararlarmanın yanında, çeşitli su sporları ile tatilinizi renklendirmek. Su altı dalışı, su kayağı, parasail, jet ski, rüzgar sörfü, muz (banana), ringo gibi etkinlikler şirin koylarda sizi bekliyor.Ege ve Akdeniz bölgelerinin en güzel koy ve adalarının görülüp keşfedildiği ve masmavi sularında sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçireceğiniz tekne turları, unutulmaz tatil anılarınız arasında özel bir yere sahip olacaktır.

Kiralık günlük villa alternatiflerimiz arasında mutlaka taleplerinizi karşılayan bir villa ile karşılaşabilirsiniz. Günlük villa seçeneklerimiz arasında ısıtmalı havuz sistemine sahip olan villalardan şömineli havuzlara kadar birçok villa seçeneğini değerlendirebilirsiniz.


Tekne Turu

Mavi Tur:    Akdeniz’in ve Ege’nin mavi sularında yelken açıp doğanın tarihle kucaklaştığı şirin koyları ve adaları keşfetmek artık hayal değil. Bundan 40 yıl öncesine kadar yalnızca yöre denizcilerinin bildiği bu güzelliklere, tatilini özel bir anıya dönüştürmek isteyen herkes, bir yelkenli tekne ya da bir geleneksel gulet ile bu ayrıcalıklı turizm faaliyetine kolayca ulaşabiliyor.İster kendi arkadaş grubunuzu oluşturarak kiralayacağınız bir guletle, kendi belirleyeceğiniz rotalar üzerinde ister yeni tanışacağınız başka insanlarla birlikte kabinleri paylaşarak, önceden belirlenmiş bir rota üzerinde mavi yolculuklar yapabilir, mavi cenneti ayaklarınızın altına serebilirsiniz. Durak noktalarında çeşitli su sporları etkinlikleri ile coşup teknenizin güvertesinde Akdeniz ve Egenin güneşinden yararlanabilir, sessizliğin ortasında yeni tatillerin ve değişik rotaların hayalini kurabilirsiniz.

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek