Yaza Merhaba
Bahar İndirimleri Başladı
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Kano / Rafting

Ege ve Akdeniz bölgesinde yer alan Dalaman Çayı ve Eşen çayı adrenalin dolu bu aktivite için en uygun yerlerdir.

Kiralık günlük villa alternatiflerimiz arasında mutlaka taleplerinizi karşılayan bir villa ile karşılaşabilirsiniz. Günlük villa seçeneklerimiz arasında ısıtmalı havuz sistemine sahip olan villalardan şömineli havuzlara kadar birçok villa seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Kano ile ;Eşen çayı üzerinde kısa bir eğitimden sonra, lisanslı eğitmenler ve rehberler eşliğinde, doyulmaz güzellikler arasında akıntı yönünde kürek çekilerek yapılan  bu keyifli yolculuk, 18 km uzunluğundaki Patara kumsalında sona eriyor. Yaklaşık 15 kilometrelik parkur boyunca, yemek, çamur banyosu ve yüzme molası veriliyor. Güvenli bir yolculuk için seyahat acenteleri tarafından, her türlü önlem alınmakta, yolcular sigortalanmakta ve gerekli eğitim verildikten sonra, yolculuk başlamakta. Yaklaşık 6 saat süren serüven boyunca, sakin akan çayda, zaman zaman küçük dökülmeler ve anaforlar yolculuğu heyecanlı kılıyor.
Kano / Rafting

Rafting için; debisi daha yüksek olan Dalaman Çayı, macera tutkunlarını bekliyor. Doğal kireçtaşı ile beslenen berrak bir görüntüsü olan çay, ulaşımın kolaylığı ve turistik yörelere yakınlığı nedeniyle ilgi görmekte ve yıl boyu rafting olanağı sunmakta. Özellikle eylül ve ekim aylarında su seviyesinin yükselmesiyle, küçük şelaleler yaparak akan su yer yer geçitler arasında devam etmekte. Bu geçitler Akköprü köyü üzerinde nehri iki bölüme ayırmakta. Üst bölümün zorluk derecesi 5, alt bölümün zorluk derecesi 3-4'tür. Adrenalin tutkunları için vazgeçilmez bir parkur olma özelliği, Dalaman Çayı’nı farklı kılıyor.
Kano / Rafting 2

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek