Yaza Merhaba
Bahar İndirimleri Başladı
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Neden Kiralık Yazlık Villa Apart Tatili

Alternatif tatil seçenekleri de dahil olmak üzere herşey dahil sistemi, paket geziler ve turlar insanları monoton bir tatil anlayışına yönlendirmektedir. Günlük iş ve hayat temposunun yoğunluğu ve stresinden kurtulmak için tatil beldelerine akın eden insanlar, bireysel isteklerini karşılayacak şekilde bir tatil anlayışını otellerde maalesef bulamamakta, tatillerinden mutsuz ve yorgun olarak evlerine dönmektedirler. Müşterilerimiz en çok belirtiği konu tatillerinde özgürlük aradıkları ve maalesef otellerde bir odaya sıkışıp saatleri takip ederek hareket ettikleridir.

Villa/Apart tatil seceneklerinde ise size özgü, tamamen kişisel istekleriniz ve düşünceleriniz doğrultusunda evinizin konfor ve huzurunda tatil yapma avantajı sunulmaktadır. Özel havuzlu villaların tercih edilmesindeki en büyük etken, kişilerin özgürce ve yabancı gözlerden uzak güneşlenebilmenin ve yüzebilmenin yanı sıra, saat sınırlaması olmadan özgürce hareket edip kendi evlerindeki huzuru tatile taşıyıp unutulmaz bir hale getirmesidir.

Yurt dışında çok yaygın olarak uygulanmakta olan villa kiralama sistemi yavaş yavaş Türkiye' de de talep görmeye başlamıştır. Fakat bu hizmetin konuya hakim olmayan kişi ve kuruluşlar tarafından yapılmasından dolayı, umutla ve beklentiyle tatil bölgesine giden tatilciler ya kiraladıkları muhataba ulaşamamakta ya da kendisine taahhüt edilen, fotoğrafları sergilenen villa/apart ile karşısında gördüğü yapının aynı olmamasından dolayı hayal kırıklığına uğramaktadırlar. Ve yaşanan bu kötü tecrübelerden dolayı bu sektörde kötü imaj oluşmakta, insanların güven sorunu yaşamasına neden olunmaktadır. Bizim portföyümüzde bulunan tüm villa ve apartlar tarafımızdan incelenip fotoğraflanmış, detaylı bilgileri alındıktan sonra siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur.

Gözlemlediğimiz bir diğer konu ise, villa ya da apartta tatil deneyimini yaşayan misafirlerimizin artık bunu bir alışkanlık haline getirmeleri ve sonraki tatil dönemlerinde de yine villa/apart turizmini tercih ediyor olmalarıdır.

Baransel Grup olarak amacımız, siz değerli misafirlerimizin evinizdeki rahatınızı ve huzurunuzu unutulmaz bir tatile dönüştürmektir.

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek