Yaza Merhaba
Bahar İndirimleri Başladı
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Satın Alma Rehberi

Satın Alma Rehberi

Villa Tatili Nedir? Neden Villa Kiralamalıyım? Villada Tatilin Avantajları

gibi birçok sorunun cevabını aşağıdaki tanıtım videomuzda özleyebilirsiniz.

Rezervasyon

Kiralamak istediğiniz tatil konutunu ve kiralayacağınız tarihleriniz belirlendikten sonra sizden gerekli ulaşım ve fatura bilgileri alınarak Ön Rezervasyon işleminiz yapılmış olur, Ön rezervasyon yapıldığı tarihten itibaren en geç 1 iş günü içersinde toplam ödenecek ücretin %35’i kapora olarak Banka ödemesi ile Şirket hesabına alınır. Tatilinizin başlangıcında geriye kalan tutar ofisimizde yada kiraladığınız villa/apart tesliminde sözleşme yapıldıktan sonra NAKİT OLARAK alınır.

Kapora teslim alındığında en geç 24 saat içersinde tarafınıza yazılı olarak (e-mail) Rezervasyon Onayı Gönderilmektedir, Rezervasyon onayı içersinde toplam ücret, alınan kapora ve hangi tarihlerde villanın adınıza rezerve edildiği belirtilmektedir.

Villaya girişinizde tüm demirbaşların sayımı yapılır ve ilanda belirtilen miktarda depozit alınır. Alınan depozit, herhangi bir hasar söz konusu değilse villadan çıkışınıza istinaden nakit olarak yada banka hesabınıza gönderilerek iade edilir.

Villaya Giriş/Çıkış

Villa ve apartlara giriş saati : 15_00 (Öğleden sonra) olup, Çıkış saati : 10_00 (sabah) dır. Bu aradaki süre içersinde temizlik yapılmaktadır, Aksi belirtilmedikçe haftalık kiralama 7 gece 8 gündür, Villa teslimatı tarafımızdan yapılmaktadır.

Havuz ve bahçe bakımları

Her sabah erken saatlerde görevliler tarafından yapılmakta olup, Tatiliniz süresince villada herhangi bir sorun meydana gelirse tarafımıza belirtmenizle, yetkili personelimiz tarafından giderilecektir.

Villalarımızda temiz çarşaf ve yastık mevcuttur temizlik villa girişinden önce yapılır, misafirlerimiz villaya giriş yaptığı tarihten itibaren villa içersinde temizlik yapılmasını isterse ekstra temizlik ücreti villanın büyüklüğü ve kapasitesine bağlı olarak 150 TL – 300 TL arasındadır.

İlanlarımızda Belirtilen Haftalık (7 gece) Ücret dışında başka hiçbir ücret alınmaz fiyatlarımıza temizlik, elektrik, havuz ve bahçe bakımı, su dahil, KDV dahil değildir. (Gayrimenkul gelirleri her yıl sonunda beyan edilmekte olup villa sahipleri isletme olmadıkları için fatura kesilememektedir, Bu nedenle KDV dahil degildir ibaresi yer almaktadır. Ofisimiz tüm işlemleri için aracılık faturası kesmektedir.)

Evcil Hayvan, Villalarımıza aksi belirtilmediği takdirde kabul edilmemektedir. Evcil hayvan kabul eden villalarımızı incelemek için tıklayın.

Müşteri Sorumlulukları

Müşteriler kiraladıkları tatil konutunun tüm eşyalarını ve mobilyalarını kullanmaya yetkilidir, Fakat tüm eşyaları, mobilyaları ve ekipmanları temiz kullanacaklar, herhangi bir hasar verdiklerinde hemen firmamızı haberdar edeceklerdir. Konakladıkları süre içinde villaya verecekleri her türlü hasarı, kaybettikleri her türlü eşyanın zararını villadan ayrılmadan ödeyeceklerdir. Müşteriler villa çevresindeki komşulara karşı anlayışlı olacaklar ve çevreyi rahatsız edecek her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklardır. Ayrıca kanunen yasak olan herhangi silah, uyuşturucu vb gibi maddeleri bulundurmayacaklar, kanunen aranan kişileri/kaçakları villada barındırmayacaklar, kısacası villa illegal hiçbir faaliyet için kullanılmayacaktır. Müşteri kiraladığı süre içinde kiralanan konutta kendi kusurundan dolayı meydana gelecek muhtemel kazalardan, zararlardan ve kendisine eşlik (refakat) eden diğer bireylerden de sorumludur.

Her tatil konutu açıklamalarında maksimum kişi sayısı belirtilmiştir , Kiralama süresince belirtilen ve makbuz/belgede onaylanan konuk sayısını geçmemelidir, evde kalacak insan sayısına çocuklar ve bebekler dahildir. Eğer evde kalabilecek maksimum insan sayısı geçilmişse fazla sayıdaki insanın evden ayrılmasını istencek veya belli oranda ekstra ücret talep edilecektir.

Tatil konutu ön rezervasyon aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlemler yapılmaktadır. Müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt eder. Müşterinin vermiş olduğu eksik yada yanlış bilgilerden kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

Müşterilerin Rezervasyonlarını İptal Etmesi

Rezervasyon İptallerini yazılı olarak e-mail ve/veya faksla belirtmek durumundadır. Bu bildirimin yapılmasının ardından rezerve ettiğiniz tarihler açılır ve satışa sunulur aynı tarihlerin tekrar satılması halinde ödediğiniz tutarı aynı yada farklı bir villada kesintisiz olarak farklı bir tarihte kullanabilirsiniz.

Rezervasyon iptal şartları aşağıdaki gibidir :

  1. Rezervasyon tarihine 60 gün ve daha fazla süre kala yapılan iptallerde, toplam kaporanın % 40 ‘u (% kırk) ;
  2. Rezervasyon tarihine 60 – 31 gün arası yapılan iptallerde, toplam alınan bedelin % 60 ı (% atmış) ;
  3. Rezervasyon tarihine 30 gün ve daha az kala yapılan iptallerde, toplam alınan bedel. Müşteriye geri ödenmeyecektir.

Not: Bodrum bölgesindeki yazlıklar için iptal koşulları farklılık göstermektedir. İlgili koşullar aşağıdaki şekildedir:

  1. Rezervasyon tarihine 61 gün ve daha fazla süre kala yapılan iptallerde, toplam kiralama bedelinin % 30 ‘u (% otuz) ;
  2. Rezervasyon tarihine 60 – 35 gün arası yapılan iptallerde, toplam kiralama bedelinin % 50′ si (% elli) ;
  3. Rezervasyon tarihine 34 – 14 gün arası yapılan iptallerde, toplam kiralama bedelinin % 75′ i (% yetmişbeş) ;
  4. Rezervasyon tarihine 13 gün ve daha az kala yapılan iptallerde, toplam kiralama bedeli iptal sebebiyle müşteriden tahsil edilecektir.
İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek