Ovacık

Yepyeni Jakuzili Lüks Villa
3+1 6 Kişi Beğen
Yepyeni Jakuzili Lüks Villa
3+1 6 Kişi Beğen
Geniş Aileler İçin Özel
7+1 14 Kişi Beğen
Ölüdeniz'e Yakın Mesafe
4+1 8 Kişi Beğen
Jakuzili, 3 Suit Odalı Villa
3+1 6 Kişi Beğen
Özel Havuz-Bahçe & Isıtmalı Jakuzi
4+1 8 Kişi Beğen
Geniz Havuz Bahçe, Merkezi Konum
3+1 6 Kişi Beğen
Çocuk Havuzlu, Yemyeşil Bahçeli, Merkezi Konumda
6+1 12 Kişi Beğen
Özel Havuz & Geniş Bahçe & Jakuzili
4+1 8 Kişi Beğen
Kapalı Havuz, Hamam, Sauna, Jakuzi
3+1 6 Kişi Beğen
Yeni Lüks Tatil Villası
3+1 6 Kişi Beğen
Korunaklı Havuz &Ekonomik Konaklama &Masa Tenisi& Bilardo Masası
3+1 5 Kişi Beğen
Korunaklı&Isıtmalı Havuz
5+2 10 Kişi Beğen
Jakuzili, 3 Suit Odalı Villa
3+1 6 Kişi Beğen
Geniş Bahçeli, Merkezi Konum
3+1 6 Kişi Beğen
Toplam 40 adet villadan 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
Toplam 40 adet villadan 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.

Fethiye Ovacık Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ovacık köyü ve bitişiğindeki Hisarönü kasabası, Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi’ne giden yol üzerinde bulunması nedeniyle yerli yabancı turistlerin uğrak yeri olarak dikkat çekiyor. Durum böyleyken Kelebekler Vadisi’nde doğa turizmini, Ölüdeniz’de yamaç paraşütü ile uçmayı, Belcekız Koyu’nda da denizin tadını çıkarmak isteyen tatilciler için Fethiye Ovacık, en makul konaklama yeri olarak dikkat çekiyor. Fethiye Ovacık bölgesinde konaklamak için villa kiralama seçeneği, tatilciler tarafından yıldan yıla daha fazla talep görüyor.

Fethiye’den Ovacık’a uzanan yol sizi nihayetinde Ölüdeniz’in serin ve berrak sularına götürüyor. Ovacık’ta kiralanacak müstakil bir villa ile 10 dakika’da Fethiye’ye ulaşabiliyor. Yine 10 dakika içinde Ölüdeniz’e varabiliyorsunuz. Fethiye ve çevre ilçelerden Ölüdeniz’e giden bütün taşıtların geçiş güzergahında bulunan Ovacık, sağlam turistik altyapısı ile de öne çıkıyor. Şehrin gürültüsünden uzaklaşıp tatilin avantajlarını sonuna kadar tatmak isteyenler için Fethiye ovacık kiralık villa seçenekleri, size, hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimini vaad ediyor.

Fethiye Ovacık bölgesini asıl cazibeli kılan nokta, Fethiye ve Ölüdeniz arasında tam orta noktada bulunan konumudur. Adeta Kripto para borsası gibi sürekli artan cazibesi, buraya her sene daha fazla turist ve turizm yatırımı çekiyor. Fethiye- Ölüdeniz yolu üstünde olması nedeniyle Ölüdeniz’e seyahat eden tüm turistleri ağırlayan Ovacık, Kelebekler Vadisi nedeniyle de doğa turizmine tutkun turistlerin uğrak yeri durumundadır. Hal böyleyken bölgenin çevresi kapsamlı bir şekilde turizm yatırımı çekmektedir. Zira gerek yerli-yabancı turist yoğunluğu gerekse de turistik mekanların çokluğu açısından, Ovacık için, "Fethiye’nin turizm kalbi" tanımlamasını yapabiliriz. Cazip Fethiye ovacık kiralık villa seçenekleri sayesinde burada olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Neden Fethiye Ovacık Kiralık Villa Tercih Edilmelidir?

Fethiye ovacık kiralık villa opsiyonları özellikle ekonomik açıdan büyük avantajlar sunuyor. Ovacık’ın konumu neticesinde sahip olduğu avantajları turizmciler tarafından yıllardır değerlendiriliyor. Bölgenin gelişmiş turizm altyapısı restaurantları, otelleri, eğlence tesisleri, özelliğini yitirmemiş doğal dokusu ve temiz sokakları ile öne çıkıyor. Böylesine canlı bir konumda villa sahibi olmak çeşitli sorumlulukları da peşinden getiriyor. Bunların başında güvenlik, bakım ve temizlik gibi konular geliyor. Ne var ki villa kiralamak gibi bir seçeneğe sahip olmak, böylesine gözde bir bölgede çok daha cazip görünüyor.

Villa kiralamanın, villanın sorumluluklarını mülk sahibine teslim etmekten başka, her sene farklı bir bölgede tatilini idame ettirmek gibi bir avantajı da peşinden getiriyor. Siz tatilinizi yaparken müstakil bir villada kalmanın ve villanın tüm sorumluluğunu üstünüzden atmanın huzurunu da yanınızda taşıyorsunuz.

Fethiye Ovacık Villa Kiralama Seçenekleri

Fethiye Ovacık, yerli ve yabancı turistlerin konaklamak için tercih ettiği birinci öncelikli yerleşim yeri olarak göz önüne çıkıyor. Bölgenin konumunun Fethiye ve Ölüdeniz’e yakınlığı onu cazip kılarken turistlerin en büyük talebi villa kiralamaktan yana oluyor. Bu sayede rahat ve konforlu bir şekilde tatil yapan turistler villalarına kısa veya uzun vadeli olarak, tesislerin yakınında ya da ormanın yakınında olacak biçimde kiralama yapabiliyorlar.

Ovacık’ta villa kiralamanın en avantajlı yolu olan tatilvilla.com, kiralık havuzlu villa alternatifinden başka dileyen müşterilerine balayı villa konsepti de sunuyor. Sitemizde tüm Fethiye Ovacık kiralık villa seçeneklerini detaylıca görüntüleyebilirsiniz.

Fethiye Ovacık Gezilecek Yerler

Fethiye Ovacık bölgesinin en bilinen cazibe merkezi, bitişiğine kurulmuş bir tatil kasabası olan Hisarönü’dür. Fethiye Ovacık, doğal altyapısının güzelliği ile öne çıkarken, Hisarönü gelişmiş turizm altyapısıyla öne çıkıyor. İki yerleşim yeri arasında muhteşem bir turistik denge olması, tatilvillam.com’un sunduğu Ovacık kiralık villa seçeneklerini başlı başına cazip hale getiriyor. 

Fethiye Ovacık kiralık villa alternatifi ile tatilciler, çok yakınındaki Ölüdeniz’e, Belcekız Koyu’na, Kelebekler Vadisi’ne ve Fethiye Merkez’de bulunan birçok koya kolayca ulaşma imkanına kavuşuyorlar. 

Fethiye Ovacık Kiralık Villa Fiyatları

Tatilciler için Fethiye kiralık villa alternatifi Ovacık ve Ölüdeniz'in de katkısıyla yıldan yıla değerlenirken, villa kiralamanın maliyetlerine de tatilcilerin kendisi karar verebiliyor. Villa kiralama bedelleri, villanın olanaklarına, konumuna ve kiralamanın vadesine göre değişiklik gösteriyor.

Fethiye Ovacık villa kiralama konusunda tatilvillam.com’dan bilgi alan tatilciler, alacakları villa kiralama hizmetinin detaylarına, fiyatına ve ödeme planına ve da tek tıkla karar verme avantajına sahip oluyorlar. Ovacık kiralık villa konusunda daha detaylı ve güncel bilgiler için bizimle iletişme geçebilirsiniz.

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek