2024 Erken Rezervasyon
İndirimli Kiralık Villalar
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 23.00

İslamlar

Havuzu Korunaklı Donanımlı Villa

Villa Anka

#701184

Kalkan / İslamlar

Doluluk Takvimi 24,950 ~ 75,000 Aralığında
2+1 4 Kişi Beğen
Doğa İç İçe, Korunaklı Villa

Villa Dolunay

#320156

Kalkan / İslamlar

Doluluk Takvimi 86,100 ~ 90,300 Aralığında
3+1 6 Kişi Beğen
Çocuk Havuzlu, Doğa İçerisinde Villa

Villa Eda

#111888

Kalkan / İslamlar

Doluluk Takvimi 24,850 ~ 69,965 Aralığında
3+1 6 Kişi Beğen
Isıtmalı Jakuzili Kapalı Havuz & Sauna

Villa Latte

#785214

Kalkan / İslamlar

Doluluk Takvimi 18,500 ~ 51,100 Aralığında
1+1 2 Kişi Beğen
Özel Konum ve Tasarım

Villa Beyaz

#165655

Kalkan / İslamlar

Doluluk Takvimi 22,960 ~ 67,950 Aralığında
3+1 6 Kişi Beğen
Jakuzili Korunaklı Balayı Villası

Villa Ustali

#257925

Kalkan / İslamlar

Doluluk Takvimi 21,000 ~ 59,955 Aralığında
2+1 4 Kişi Beğen
Korunaklı Balayı Villası

Villa Hanzade

#923321

Kalkan / İslamlar

Doluluk Takvimi 21,980 ~ 54,950 Aralığında
2+1 4 Kişi Beğen
Doğa Manzaralı, Jakuzili, Lüks Villa

Villa Berlin

#474758
 

Kalkan / İslamlar

Doluluk Takvimi 22,950 ~ 68,000 Aralığında
3+1 6 Kişi Beğen
Doğa İçerisinde Jakuzili, Saunalı Balayı Villası

Villa Mocha

#219786
 

Kalkan / İslamlar

Doluluk Takvimi 18,000 ~ 54,250 Aralığında
2+1 4 Kişi Beğen
Jakuzili Korunaklı Balayı Villası

Villa Amor

#564456

Kalkan / İslamlar

Doluluk Takvimi 21,000 ~ 59,950 Aralığında
2+1 4 Kişi Beğen
Muhafazakar Balayı Villası

Villa Yağmur

#577608

Kalkan / İslamlar

Doluluk Takvimi 14,000 ~ 64,750 Aralığında
2+1 4 Kişi Beğen
Jakuzili Balayı Villası

Villa Despina

#909897

Kalkan / İslamlar

Doluluk Takvimi 14,950 ~ 54,950 Aralığında
2+1 4 Kişi Beğen
Toplam 40 adet villadan 1 ile 13 arasındakiler gösteriliyor.
Toplam 40 adet villadan 1 ile 13 arasındakiler gösteriliyor.

İslamlar Köyü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İslamlar Köyü, Antalya iline bağlı, doğal güzellikleri ile meşhur olan bir yerleşim yeridir. Bu köyde tatil yapan ziyaretçiler doğal bir atmosfer eşliğinde eğlenceli vakit geçirebilirler. Tatil esnasında Likyalılar döneminden kalma antik değerleri de ziyaret etme şansı bulabileceğiniz bu köy, kültürel anlamda da çok önemli bir yere sahiptir. 

İslamlar Köyü, Likyalılar döneminde yerleşim amacıyla kullanılmış bir yerdir. Eski adıyla "Bodamya" olarak bilinen köy, Likyalılara ait kaya mezarlarının da yaygın olarak göründüğü bir bölgedir. İslamlar Köyü, 1982 yılında yapılan arkeolojik kazılarda adından söz ettirmiştir. Bölgeye İslamlar adının verilmesinin temel nedeni, burada bol miktarda su kaynaklarının olmasıdır. 

Bu şirin köyü, ünlü Likya yolu üzerinde yer almaktadır. Likyalılar, buradaki doğal su kaynaklarını "Patara"ya taşımak için özel menfezler yapmışlardır. Bölge, "Patara", "Kalkan" ve "Kaş" gibi önemli tatil beldelerine yakın olması nedeniyle son dönemin en çok tercih edilen yerlerinden biridir. Bu bölge daha çok sessiz ve sakin bir ortam arayan, balayı tatili yapmak isteyen yeni evli çiftlerin tercih ettiği alanlardandır. Antalya kiralık villa alternatifleri ile bu eşsiz doğanın ve tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

islamlar

Neden İslamlar Köyü Kiralık Villa Tercih Edilmelidir?

Tatil Villam ile İslamlar köyü kiralık villa alternatifleri içinde, ihtiyaç duyduğunuz tüm villa türlerini bulabilirsiniz. Otel tatillerinden sıkılmış, kendini huzurlu, sakin ve doğal güzelliklerin içinde hissetmek isteyenlerin tercihi, Antalya Kalkan İslamlar Köyü villa seçenekleridir. İslamlar villa tatilinizi ailenizle ya da arkadaşlarınızla geçirebilirsiniz. İslamlar villa alternatiflerimizde ihtiyaç duyacağınız günlük gereksinimlerin tamamı mevcuttur. Her müşterinin villayı boşaltmasından sonra ayrıntılı bir temizlik ve dezenfekte çalışmasının yapıldığı İslamlar villa kiralama ile kendinizi hijyenik bir ortamda hissedeceksiniz.

İslamlar Köyü Villa Kiralama Seçenekleri

İslamlar Köyü kiralık villa seçenekleri arasında mutlaka ihtiyacınız olan bir villa bulabilirsiniz. Kalkan kiralık villa seçeneklerimiz arasında; balayı villalarından, muhafazakâr villa tercihlerine kadar birçok alternatif vardır. İhtiyacınız doğrultusunda belirlediğiniz İslamlar villa seçeneğini rezerve ederek doyasıya bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Muhafazakâr düşünce tarzını benimsemiş kişilerin otel ortamında havuz kullanması problem teşkil etmektedir. Bu kapsamdaki müşterilerimiz tatillerini İslamlar Köyü muhafazakâr villa tercihinden yana kullanabilirler. Korunaklı ve güvenli yapısı ile dikkat çeken İslamlar Köyü muhafazakar villa çeşitleri ile misafirlerimiz güven içerisinde bir tatil geçirebilirler.

İslamlar Köyü Gezilecek Yerler

İslamlar villa kiralama hizmetinden yararlanarak aynı zamanda bölgenin tarihi dokusunu gezip, kültürel birikiminizi de artırabilirsiniz. Bu kapsamda gezebileceğiniz yerleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Kalkan: Akdeniz’in önemli tatil beldelerinden biri olan Kalkan'daki bu şirin köyde bulunduğunuz süre içerisinde, görmeniz gereken yerlerden biridir. Kalan’ın tarihi dokusu ve mimarisi günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır.

Kızılhisar Adası: Yunanistan’a bağlı olan ve Kaş’ın tam karşısında yer alan Kızılhisar Adası, daha çok "Meis Adası" adıyla da anılır. Kaş’tan her gün düzenlenen tekne seferleri ile bu adayı ziyaret edebilirsiniz.

Kaputaş Plajı: Bahse konu plaj, dünyanın en güzel ve özel plajlarından birisi olarak anılmaktadır. Doğal güzelliklerin yanında eğlenceli bir deniz keyfi yaşayabileceğiniz Kaputaş Plajı’nda tatilinizi bambaşka bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Antiphellos Antik Kenti: Kaş’a yakın olan ve görülmeye değer yerlerden biri de "Antiphellos Antik Kenti"dir. Önemli arkeolojik çalışmaların yapıldığı bölgede Likya lahitlerine ulaşılmıştır. "Antiphellos", aynı zamanda Kaş’ın eski adıdır.

Patara: Kaş ilçesinin sınırları içinde yer alan Patara, doğal güzelliklerin ve birbirinden güzel plajların bulunduğu bir yerdir. Caretta caretta kaplumbağaların üreme alanlarından biri olan Patara, kültürel yapısı ile de ön plana çıkan bir tatil beldesidir.

İslamlar Köyü Kiralık Villa Fiyatları

İslamlar Köyü kiralık villa fiyatları, tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri ile değişkenlik gösterir. Villanın konumu, denize olan mesafesi, tatil yapacak kişi sayısı gibi etmenler villa kiralama fiyatını doğrudan etkileyen hususlardır. Tatil Villam ile mutlaka bütçenize hitap eden bir villa seçeneği ile karşılaşırsınız.

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek