Yaza Merhaba
Bahar İndirimleri Başladı
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 23.00

En İyi Fiyat Garantisi

İçindekiler

en-uygun-fiyat-garantisi

TatilVillam.Com En İyi Fiyat Garantisi, TatilVillam.com'dan yapılan rezervasyonlarınızın en düşük fiyatta olduğunun garantisidir. Eğer aynı şartlarda farkı bir websitesinde/acentede daha düşük bir fiyat tesbit etti iseniz, şirketimize rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonraki 24 saat içinde bizimle iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanmaya hak kazanırsınız. En iyi fiyat garantisinden yararlanmak için aşağıda yer alan Bilgilendirme Formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. En iyi fiyat garantisi talebinizin şirketimizce onaylanması için talebinizin aşağıda belirtilen şartlara uygun olması gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra talebinizin TatilVillam.com müşteri yetkilisi tarafından incelenecek ve en geç iki iş günü içerisinde formunuz incelenerek size e-mail yada telefon yoluyla bilgi verilecektir. Talebinizin onaylanması durumunda geri ödemeye hak kazandı iseniz, geri ödemeniz en geç 7 gün içerisinde iade edilecektir. Kredi kartınıza yapılan geri ödemenin ekstrenize yansıması farklılık gösterebilir.

Garanti Şartları

  • En iyi fiyat garantisi, TatilVillam.com web sitemiz üzerinden yapılmış olan yazlık kiralama rezervasyonlarında geçerli olup, grup fiyatları yada şirketlere verilen özel fiyatlar garanti kapsamında değildir.
  • En iyi fiyat garantisi kapsamından yararlanabilmeniz için, başvurunuzun rezervasyon yaptığınız süreden sonraki en geç 24 saat içerisinde yapılmış olması, gerekmektedir.
  • Konaklanacak villa/apart, konaklama tipi, konaklama tarihi konaklayacak kişi sayısı ve ücretsiz hizmetlerin fiyat karşılaştırması yapılan web sitesi/acente ile aynı olması gerekmektedir. Örneğin: TatilVillam.com’ dan 6 kişi, üc yatak odalı yazlık rezervasyonu yaptırdıysanız, bunu iki yatak odalı yazlık fiyatıyla karşılaştıramazsınız. TatilVillam.com’ un hiç bir gizli servis bedeli yoktur. Yazlık kiralamalarında yazlığı bütün olarak kiralamış olursunuz konuta gittiğinizde depozito bedeli hariç (Çıkışta hasar bulunmaması halinde direkt iade edilir) herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Aynı hizmetlerin, vergilerin ve ücretlerin En İyi Fiyatın içine de dahil olduğundan emin olunuz. TatilVillam.com fiyatı ile daha düşük olduğu ileri sürülen fiyatın karşılaştırılabilmesi için söz konusu fiyatı veren seyahat acentasının internet sitesinde fiyatların açıkça yazılmış olması veya imzalı-kaşeli teklif yazısı gerekmektedir.
  • En İyi Fiyatı sunan seyahat acentası, aynı yazlık için aynı şartlarda, anında onay verebilmelidir.
  • En iyi fiyat garantisi açık arttırma, fırsat sitelerinden yapılan indirimleri veya müzayede yolu ile yapılan satışları kapsamaz.
  • En düşük fiyat garantisi yalnızca Türkiye dahilinde yapılan ve T.C. vatandaşlarına yapılmış satışlar arasında geçerlidir.
  • TatilVillam.com dilediği tarihte en iyi fiyat garantisi prosedürünü sonlandırabilir.
  • En iyi fiyat garantisi, herhangi bir indirim kuponu kampanya kapsamında kullanıldığında geçerli değildir.
  • TatilVillam.com, herhangi bir suistimal veya kötü niyet tespiti durumunda haber vermeksizin, bu En İyi Fiyat Garantisini uygulamasını, askıya alma ya da fesh etme haklarını saklı tutar.
İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek