Bayramda Tatilinizi Ertelemeyin
3 Gece Konaklama Fırsatını Kaçırmayın
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Projelerimiz

Ege ve Akdeniz Kıyılarındaki En Lüks Villa Projeleri

Baransel Grup olarak üstlendiği tüm projelerini villa kiralama sektörüne kazandırırken aynı zamanda ev sahiplerini de misafirleri ile buluşturmayı hedef almıştır. Fethiye, Ölüdeniz, Kalkan gibi pek çok bölgede yer alan projelerimizi siz değerli misafirlerimiz için bir araya getirdik. Birden fazla ailenin yan yana villa kiralamak istemesi durumunda projeler sayfasından neredeyse bire bir aynı villalar içerisinden seçim yapabilir ve tatilinizi de paylaşabilirsiniz. 

Baransel Grup Projeleri

2006 yılından günümüze villa kirama sektöründe edindiği engin tecrübeleri inşaa alanına aktaran Baransel Grup, tüm projelerini villa kiralamaya uygun olarak tasarlamaktadır. Standart villaların aksine Hamam, Sauna, Jakuzi gibi pek çok lüks detay standart olarak sunulurken, projelerinin konumu ile de ön plana çıkmayı başarmış ve villa kiralama sektöründeTürkiye'de liderliğini sürdürmektedir.

Projelerimiz içerisinden seçim yaparak, istediğiniz bölge ve fiyat aralığında ultra lüks seçkin kiralık villalara erişebilşebilirsiniz. Tüm Projelerimizi incelemek  için www.baranselgrup.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ultra Lüks Kiralık Villa Projeleri

Baransel Grup, Ege ve Akdeniz kıyılarında, benzersiz projelere imza atmıştır. Özellikle Kalkan Bölgesinde bulunan ultra lüks kiralık villalar için beşyüz metrekare üzerinde villalar tasarlamış ve bu villaları çok hızlı bir şekilde villa kiralama sektörüne kazandırmıştır.
Ultra Lüks Villalar içerisinde, Spor salonu, oyun alanları, sinema odaları gibi özelliklerin yanı sıra villanın işlevselliğini artırıran, çamaşır odası, kapalı garaj vb pek çok detay gerek villa sahiplerine gerekse villa kiralayan müşterilere eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmaktadır.

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek