2024
İNDİRİMLİ KİRALIK VİLLALAR
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Coronavirüs Salgını Covid-19 Bilgilendirme

Sağlığınız Bizim İçin Önemli.

Dünya geneline yayılan Covid-19 koronavirüs salgınında Türkiye'deki ilk tespit edilen vaka Sağlık Bakanlığı tarafından 10 Mart 2020'de açıklandı. Salgın gerek ülkemizde gerekse tüm dünyada sosyal, ekonomik, siyasi, iktisadi, idari, hukuki, askerî, dinî ve kültürel alanlarda birçok önemli etkilere ve sonuçlara neden olan radikal kararlar alınmasına neden oldu. Pandeminin ekonomik etkilerini en aza indirgemek için birçok düzenlemeye gidildi ve destek paketleri açıklandı.

Bulunduğumuz dönemde salgının yayılım hızının yavaşlaması ve yasakların kademeli olarak azaltılması ile, uzun süre sosyal yaşamdan uzak kalan halkımız yoğun şekilde yaz tatili için taleplerini dile getirmektedir. Baransel Grup olarak birinci önceliğimiz, siz değerli misafirlerimizin sağlıklı, keyifli ve konforlu bir ortamda tatilini sürdürmesidir. Kurumsal olarak işbirliği içinde bulunduğumuz temizlik şirketleri tarafından tüm hijyen kurallarına uygun olarak villalarımız eskiye nazaran çok daha etkili şekilde temizlenmektedir. Standart temizlik işleminin yanısıra antibakteriyel sıvı püskürtmesi yapılarak kör noktalar dahil villaların tamamı Sağlık Bakanlığının tavsiyelerne uygun şekilde dezenfekte edilmektedir.

Bu çalışmamıza örnek paylaşımımızı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Tutku Taşkınoğlu'na göre ;
Corona virüsün sudan bulaştığına dair bir kanıt olmamasına rağmen enfekte olmuş bir kişinin havuz veya deniz kullanımı sırasında damlacıklarının suya düşmesi sonucu bulaş riski olabilir! Kimseyle 2 ya da 3 metreden daha fazla yakınlaşmayacağınızı bilerek denize ya da havuza girebilirsiniz. Aslında havuz hijyen açısından daha iyi bile olabilir.

 Coronavirüs Salgını Villa ve Havuz Bakımları

Havuzlarımız günlük olarak havuzun Ph derecesine göre uzaman ekiplerimizce insan sağlığına kesinlikle zarar vermeyecek şekilde klorlanmaktadır. Bunlara ek olarak çalışanlarımız içinde bazı önlemler almış durumdayız. Tüm çalışanlarımız, zorunlu olarak  maske ve eldiven ile villa bakımlarını yapmaktadır. Villalarımızda el dezenfektanı, maske ve eldiven bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz de tatiliniz boyunca, dışardan alınan ürünler ve genel hijyen kurallarına uyduğunuz taktirde risksiz ve sağlıklı bir tatil geçirmeniz mümkün. Covid-19 nedeni ile tatil planlarını iptal/erteleme yapmak isteyen misafirlerimiz burayı tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilir.

Baransel Grup olarak, 14 yıllık tecrübemizle misafirlerimizin sağlıklı, huzurlu ve keyifli bir tatil yapması için elimizden gelen herşeyi fazlasıyla yapacağımıza emin olabilirsiniz. Covid-19 salgını ile ilgili en yeni gelişmeleri Bakanlığın resmi duyurularını incelemek için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığımız tarafından yayınlanan tavsiye ve bildirilere uymaya ve izlemeye devam etmekteyiz. Gelişmeler sürekli web sitemizden duyrulmaya devam edecektir.

Sağlıklı ve mutlu bir tatil dileklerimizle.

Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek