Yaza Merhaba
Bahar İndirimleri Başladı
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Korona Virüs Salgını Hakkında Bilgilendirme

Korona Virüs Salgını Hakkında Bilgilendirme

Değerli Misafirlerimizin Dikkatine 2019 yılının son günlerinde Çin'in Hubei Eyaleti'ne bağlı Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve günümüze kadar hızlı bir şekilde yayılan Koronavirüs ( Covid- 19 ) , ülkemiz de dahil olmak üzere yaklaşık 120'den fazla ülkeye yayılmıştır ve yayılmaya devam etmektedir. 
Bu doğrultuda yaşanan salgın dolayısıyla ülkemizde alınan tedbirlere rast gelen tarihlerde, izinleri iptal edilen yurtiçindeki tüm misafirlerimizin, yurt dışından konuk olacak fakat tedbir amaçlı uçuş yasağı bulunan misafirlerimizin, yapmış oldukları rezervasyonları ücretsiz bir şekilde ileri bir tarihe ertelenecektir. Tatil Villam olarak önceliğimiz misafirlerimizin güvenliği ve sağlığıdır.

Siz değerli misafirlerimizin taleplerini karşılamak için yetkili personelimiz dün olduğu gibi bu günde %100 müşteri memnuniyeti için aralıksız olarak hizmet vermektedir. Taleplerinizi telefonla yada mail yoluyla bize ulaştırabilirsiniz. 
Kurulduğumuz ilk günden bu güne 14 yıldır Unutulmaz Tatilin Adresi Tatil Villam Ekibi olarak hiçbir misafirimizi mağdur etmedik ve yine etmeyeceğimizi tüm misafirlerimize bildirir, 'önce sağlık ' ilkesini benimseyerek bu süreci de hep birlikte atlatacağımıza inanıyoruz… 

Firmamız bünyesinde tercih edeceğiniz günlük kiralık yazlık villalar, tamamen sizin konforunuz düşünülerek dizayn edilmiştir. Siz de ülkemizin farklı noktalarında konuşlu olan villalarımızdan istifade ederek muhteşem coğrafyanın nimetlerinden yararlanabilirsiniz.


     Saygılarımızla 
TatilVillam.com

 

 

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek