Korona Virüs Salgını Hakkında Bilgilendirme

Korona Virüs Salgını Hakkında Bilgilendirme
  • Korona Virüs Salgını Hakkında Bilgilendirme | Tatil Villam
  • https://www.tatilvillam.com/src/bloglar/23/images/1713af179d.jpg
  • 20 Mart 2020 tarihinde yayınlandı.
  • Tatil Villam https://www.tatilvillam.com/src/images/logos/828cb0d6bc.png

Korona Virüs Salgını Hakkında Bilgilendirme

Değerli Misafirlerimizin Dikkatine 2019 yılının son günlerinde Çin'in Hubei Eyaleti'ne bağlı Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve günümüze kadar hızlı bir şekilde yayılan Koronavirüs ( Covid- 19 ) , ülkemiz de dahil olmak üzere yaklaşık 120'den fazla ülkeye yayılmıştır ve yayılmaya devam etmektedir. 
Bu doğrultuda yaşanan salgın dolayısıyla ülkemizde alınan tedbirlere rast gelen tarihlerde, izinleri iptal edilen yurtiçindeki tüm misafirlerimizin, yurt dışından konuk olacak fakat tedbir amaçlı uçuş yasağı bulunan misafirlerimizin, yapmış oldukları rezervasyonları ücretsiz bir şekilde ileri bir tarihe ertelenecektir. Tatil Villam olarak önceliğimiz misafirlerimizin güvenliği ve sağlığıdır.

Siz değerli misafirlerimizin taleplerini karşılamak için yetkili personelimiz dün olduğu gibi bu günde %100 müşteri memnuniyeti için aralıksız olarak hizmet vermektedir. Taleplerinizi telefonla yada mail yoluyla bize ulaştırabilirsiniz. 
Kurulduğumuz ilk günden bu güne 14 yıldır Unutulmaz Tatilin Adresi Tatil Villam Ekibi olarak hiçbir misafirimizi mağdur etmedik ve yine etmeyeceğimizi tüm misafirlerimize bildirir, 'önce sağlık ' ilkesini benimseyerek bu süreci de hep birlikte atlatacağımıza inanıyoruz… 


     Saygılarımızla 
TatilVillam.com

 

 

Bir Yorum Bırakın

İletişim
Beni Ara