Yılbaşına Özel
İndirimli Kiralık Villalar
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 23.00

Üzümlü Bölgesi

Muhafazakar Balayı Villası
1+1 2 Kişi Beğen
Doğa İçerisinde Korunaklı , Sauna , Jakuzili Kiralık Villa
2+1 4 Kişi Beğen
Doğa İçinde Jakuzili Muhafazakar Lüks Villa
3+1 6 Kişi Beğen
Geniş Aile Gruplarına Uygun
3+1 8 Kişi Beğen
Doğayla İç İçe, Taş Mimari
3+1 8 Kişi Beğen
Muhafazakar Villa
3+1 6 Kişi Beğen
Kapalı Havuzlu Villa
3+1 8 Kişi Beğen
Özel Havuz-Bahçe & Doğa İçinde&Jakuzili
2+1 5 Kişi Beğen
Havuz Isıtmalı, Şömineli , Lüks Bungalow
2+1 4 Kişi Beğen
Tenis, Futbol ve Voleybol Sahası
4+1 8 Kişi Beğen
Doğa İçinde Muhafazakar Jakuzili Villa
3+1 6 Kişi Beğen
Sinema Odalı, Jakuzili, Muhafazakar Villa
1+1 2 Kişi Beğen
Doğayla İç içe Jakuzili Balayı Villası
1+1 2 Kişi Beğen
Toplam 49 adet villadan 1 ile 17 arasındakiler gösteriliyor.
Toplam 49 adet villadan 1 ile 17 arasındakiler gösteriliyor.

Üzümlü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bir turizm şehri olan Antalya’nın oldukça turistik beldesi olan Kaş’a ait Üzümlü mahallesi, doğa içindeki konumu ve turistik merkezlere yakınlığı ile iyi bir konaklama merkezidir. Stres ve yorgunluk atmak için düzenli tatil yapmak güzel bir rutindir.

Tatil yaparken nerede kalacağınız da önemli bir husustur. Doğru seçim ile hem tatil huzurunuzu artırabilir hem de diğer turistik yerlere giderken ulaşımda fazla zaman kaybetmezsiniz. Keyifli bir tatil yapmak için villa kiralamak güzel bir alternatiftir. Akdeniz tatili düşünenler Antalya villa kiralama ve kiralık villa seçenekleri içinden kendilerine göre alternatifleri inceleyerek ideal tatili planlayabilirler.

Kaş’a bağlı olan Üzümlü köyü, tarihte Türklerle Rumların bir arada yaşadığı bir yerleşim birimi olmuştur. Bölgenin eski adı Margaz’dır ve bu ismini yörenin endemik ürünlerinden olan Margaz üzümünden almıştır. Yörede zeytincilik ve üzümcülük ön plandadır.

Üzümlü Mahallesi, çok sayıda lüks villaya ev sahipliği yapmaktadır. Yeşil ve maviyi bir arada sunan bu villalar, deniz manzaraları ve doğası ile tercih edilir. Üzümlü’den meşhur Patara kumsalı boydan boya görülebilmektedir. Üzümlü’den Kalkan’a ve Patara'ya olan mesafe yaklaşık 9 km’dir. Bölge çok sayıda Antik kent ve turistik beldeye yakınlığıyla da bilinir.

kalkan uzumlu bolgesi

Neden Üzümlü Kiralık Villa Tercih Edilmelidir?

Doğa içindeki konumu, turistik beldelere olan yakınlığı ve deniz manzaralı üzümlü bölgesi kiralık villa seçenekleri ile belde tercih edilmektedir. Yemyeşil bir ortamda, villanızdan denizi seyredebilme ayrıcalığı sunan Üzümlü, huzurlu ve sakin bir tatil isteyenlerin de favorileri arasındadır. Üzümlü bölgesi villa kiralama açısından özellikle son yıllarda oldukça popüler bir yer edinmiştir.

Üzümlü Villa Kiralama Seçenekleri

Üzümlü bölgesinde kiralık villa seçenekleri içinde farklı bütçelere hitap edebilen alternatifler bulunmaktadır. Daha muhafazakâr ya da lüks villa seçenekleri mevcuttur. Havuzlu, koruma duvarlı, geniş aileye uygun, çocuk havuzlu gibi kiralık villa seçenekleri mevcuttur. Tatil Villam güvencesi ile kiralik villa Üzümlü bölgesi seçenekleri çok daha zenginleşmektedir. İdeal tatil hayalinizi, Tatil Villam kiralık villa alternatifleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Üzümlü Gezilecek Yerler

Üzümlü’den Kaş merkeze gidebilir, birçok Antik kenti kolayca ziyaret edebilirsiniz. Bu arada Kalkan da kısa mesafe kat ederek erişebileceğiniz bir diğer turistik destinasyondur. Kaş ve Kalkan arasında bulunan Kaputaş Plajı, serin deniz suyu ile sıcak yaz aylarında nefes alabilmenize yardımcı olacaktır.

Türkiye’nin en uzun ince kumlu plajı olan Patara ve Patara Antik Kenti de ziyaret edilmesi kolay olan merkezler arasında yer alır. Antik kent bünyesinde; meclis binası, antik kent tiyatrosu, zafer takı ve antik dönem mezarları görmeye değer yerler arasında bulunur.

Manzarası ile akıllara kazınan Antiphellos Antik Kenti, Likya döneminin en önemli yerleşim biri olan Xanthos Antik Kenti, Antik dönemin en kutsal yeri olarak bilinen Letoon Antik Kenti ziyaret edilmesi gereken tarihi yerler arasındadır. Ayrıca, tarihteki önemiyle bilinen Myra Antik Kenti ve yakınındaki Noel Baba kilisesi olarak bilinen Aziz Nikolas Kilisesi'ni de ziyaret edebilirsiniz. Myra Antik Kenti'nin liman şehri olan Andriake Antik Kenti de tarih meraklılarının favorileri arasında yer alır.

Üzümlü Kiralık Villa Fiyatları

Hem doğa içindeki konumu hem de turistik beldelere yakınlığı ile Üzümlü, yerli ve yabancı turistler açısından huzur dolu bir ikametgâhtır. Üzümlü bölgesi villa alternatifleri açısından oldukça zengindir. Bu geniş yelpaze içinde bütçenize göre bir tatil yapabilme olanağını yakalayabilirsiniz. Villa fiyatları; villaların sunduğu seçeneklere göre değişmektedir. Havuz, yapıdaki genişlik, koruyucu duvarlar, lüks eşya, deniz manzarası gibi seçenekler fiyatları artırabilmektedir. Tatil Villam seçkin villa alternatifleri ile Üzümlü'de unutulmaz bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek