Yılbaşına Özel
İndirimli Kiralık Villalar
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 23.00

Akbel

Doğa İçerisinde Jakuzili Villa
3+1 6 Kişi Beğen
Geniş Aile Gruplarına Uygun
5+1 10 Kişi Beğen
Muhteşem Kalkan ve Deniz Manzarası
3+1 6 Kişi Beğen
Geniş Aile Grupları İçin Uygun
9+1 18 Kişi Beğen
Kalabalık Aileler ve Arkadaş Grupları İçin
6+1 12 Kişi Beğen
Toplam 5 adet villadan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
Toplam 5 adet villadan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

Neden Kalkan Akbel Kiralık Villa Tercih Edilmelidir?

Plajlarıyla fazlasıyla üne kavuşmuş ve Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı bir belde olan Kalkan’ın yüksek kesimlerinden biri olan Akbel, konaklama açısından son derece uygun bir mevkidir. Türkiye’nin saklı cennet köşesi olan Kalkan, mavi ve beyazın oldukça mükemmel bir uyum yakaladığı ve Yunan adalarının son derece yakından görülebildiği tatil beldelerinden biridir. Kalkan’ın plajları kadar üne kavuşmuş bir diğer özelliği, bünyesinde bulundurduğu Antik kentlerdir. Önemli bir tarihi mirasa sahip bu kentler, istenilen her vakit kolayca ziyaret edilebilir. Böylesine alternatif gezi yerlerinin ve muhteşem görünümdeki plajların bulunduğu yerde konaklamak isteyenler, Kalkan Akbel villa için araştırma içine girerler.    

 

Kalkan Akbel Kiralık Villa

Kalkan Akbel kiralık villa, bambaşka bir estetik görselliğe sahip olup dağ ve deniz manzarasını bir arada sunar. Adeta bir resme benzeyen manzarayı izlemeye gözlerin doyamayacağı muhakkaktır. Burada çok sayıda fotoğraflama yaparak, güzel anların kaybolmasına hiçbir surette izin vermemiş olursunuz. Kalabalık veya çekirdek ailelere yönelik çeşitli imkanlar sunan kiralık villa Akbel, büyüleyici ve göz kamaştırıcı bir manzara sunar. Bu yöreye tatile gelenler, Akbel’in bu manzarasını gördükten sonra karar vermekte zorlanmadan; kolaylıkla Kalkan Akbel villa kiralama işlemini gerçekleştirir. Manzaranın vermiş olduğu iç huzur, insanın içinde bulunduğu havadan uzaklaşmasını sağlar ve ona bambaşka bir enerji olarak yansır. Böylece, yeşilin maviyle buluşmasına canlı bir şekilde şahitlik edilmiş olur.

 

Kalkan Akbel Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Müthiş doğal ortamı ve eşsiz deniz manzarasıyla bütünleşik bir görsellik arz eden Akbel yöresinde tatil yapmak, şehrin gürültüsünden sıkılanlar ve bu durumdan olabildiğince uzaklaşmak isteyenler için birebirdir. Büyüleyici ve panoramik manzaralara sahip aynı zamanda farklı koylarda denize girme imkanı sunan Akbel, şimdilerde en çok talep gören tatil yerlerinden biridir.

Akbel’den Kalkan ve Kaş’a ulaşmak oldukça kolay olup bu noktalarda denize girip kumsalda yürüyüş keyfi yapılabilir. Göz alıcı kumsallarda güneşlenmek, uçsuz bucaksız maviliğin ve yeşilliğin doyasıya tadına varmak; kısaca son derece tatminkar bir tatil için Akbel’e gitmek oldukça yerinde bir davranış olur. Bu yörede zengin çarşılarda gezmek, alışveriş mağazalarında dolaşmak ve restoranlara gidip değişik tatların ayırdına varmak mümkündür.

 

Neden Kalkan Akbel Kiralık Villa Tercih Edilmelidir?

Yemek türündeki faaliyetlerde bir yere bağlı kalmak ve bunu belli bir program dahilinde yapmak istemeyenler için Kalkan Akbel villa tatil son derece idealdir. Herhangi bir koşuşturmaya tabi olmaksızın akışına bırakılan, özgürce hareket edilen bir tatil ortamı, bu şekildeki villalarda son derece kolaydır. Aile fertlerinin birbirleriyle daha fazla vakit geçirmesine de aracılık eden bu mekanlar, insanın doğayla daha fazla iç içe olmasını sağlamaktadır. Kalabalıktan uzak, sakin ve tam da hayal kurulanın gerçeğe yansıması olarak değerlendirilebilecek bir tatil, Akbel kiralık villa tercih edenleri bekler.

 

Akbel Villa Kiralama Seçenekleri

Kiralık villa seçenekleri, tatile çıkılacak olan kişi sayısı ve villaların kendine göre sağladığı imkanlar doğrultusunda değerlendirilmesi ve karar verilmesi gereken hususlardandır. Villaların sahip olduğu büyüklükler ve misafirlerine sağlamış olduğu imkanlar, Akbel mevkine gelmeden önce düşünülmesi ve araştırılması gereken konulardır. Sağlık koşullarına uygun, güvenilir ve kaliteli ortamlarda kalmak; tatile çıkan ve bu anlamda önemli bir mesafe katetmiş herkesin arzu ettiği bir durumdur. Kalkan Akbel villa kiralık olarak tüm bu seçenekleri misafirlerinin beğenisine sunar.  

Kalkan Akbel kiralık havuzlu villa sayesinde, villadan hareket etmeden de suyun keyfi doyasıya çıkarılabilir. Kalabalık ortamlardan kaçınılmak istenirse böyle bir alternatifin değerlendirilmesi son derece idealdir. Ayrıca villalar bölgede günlük şekilde de kiralanabilir. Bunun için Akbel günlük kiralık villa seçenekleri, kapsamlı bir şekilde incelenebilir. Kalınacak gün sayısına göre villa alternatifleri değerlendirilebilir.

Kalkan kiralık villa seçenekleri her kesime hitap etmekte olup isteyen herkes bütçesi doğrultusunda buradaki kiralık villalarda tatilini geçirebilir. En seçkin villa seçenekleri de yine Akbel mevkinde yer alır. Lüks villalar, yılın her döneminde misafirlerini düzgün ve konforlu bir şekilde ağırlamak için bekler.

 

Kalkan Akbel Gezilecek Yerler

Kalkan, son dönemlerde popülaritesi oldukça artan tatil beldelerinden biridir. Son derece ünlü plajlara sahip Kalkan, hak ettiği değeri sonunda elde etmeyi başarmış denilebilir. Yeşil, mavi derken havası da mis gibi olan Kalkan, gezilebilecek pek çok alternatifi bünyesinde barındırıyor. Xanthos ve Letoon Antik Kentleri, Patara Antik Kenti ve Pirha Antik Kenti; Kalkan beldesinde bulunan Antik kentlerdendir. Bu bakımdan Kalkan, böylesi önemli tarihi yerlere ev sahipliği yapar. Ayrıca Mavi Mağara, Güvercinlik Deniz Mağarası ve İnbaş Mağarası yine Kalkan yöresinde bulunan tarihi ve turistik zenginliklerdendir. Bunlara ek olarak dünyaca ünlü Kaputaş plajı, Patara plajı, Fırnaz Koyu ve Kalkan halk plajı yine Kalkan mevkinde denize girilebilecek muazzam yerler arasında sayılır. Gezilecek yerler demişken orada bulunan restoranlarda Akdeniz mutfağına yönelik tatları da özgürce deneyebilirsiniz.

 

Kalkan Akbel Kiralık Villa Fiyatları

Unutulmaz tatil fırsatı isteniyorsa Kalkan beldesinin Akbel mevkinde bulunan villalar, tatile çıkmadan önce incelenmeli ve o yönde bir karar verilmelidir. Sunduğu çoklu alternatif ve plaj yapısının eşsiz güzelliği, insanları kısa süre içinde Kalkan Akbel mevkine çekmeye yeter. Cazibesi kulaktan kulağa yayılarak daha da artan Kalkan Akbel, tatile çıkacak olanlarda merak uyandırıp etraflıca bir araştırmayı çoktan hak etmiş durumdadır. Güvenilir villa kiralama seçenekleri bu anlamda düşünülmelidir. Cazip koşullarda size uygun olacağını düşündüğünüz fırsatları özellikle bahar ve yaz aylarında değerlendirebilirsiniz. Konforlu ve kaliteli bir tatil olanağı sunan villaların, keyfinizi daha da arttıracağından hiç şüpheniz olmasın.

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek