Bayramda Tatilinizi Ertelemeyin
3 Gece Konaklama Fırsatını Kaçırmayın
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Villa Kiralamada TURSAB zorunluluğu hakkında duyuru

TURSABVilla Kiralamada TURSAB zorunluluğu hakkında duyuru 2006 yılından bu yana öncülüğünü yaptığımız  Tatil amaçlı villa kiralama Kültür ve Turizm bakanlığı ile Türkiye Seyahat Acentaları birliği (TURSAB) ortak hazırladığı bir yasa tasarısı taslağına göre sadece TURSAB acenteleri tarafından pazarlama ve kiralama yetkisi vermektedir.

Bunun bir yasa tasarısı olmasına rağmen Her yıl yaklaşık olarak 7000 -10.000 ailenin konaklamasına aracılık eden firmamız bu taslağın kabul edilip onaylanması durumunda firmamızın ve müşterilerimizin zarar görmemesi adına TURSAB belgesi almış ve gerekli işlemleri tamamlamıştır.

 

Villa kiralama yapacak olan kişilerin kiralama yapacakları firmanın bu belgeye sahip olmasının herhangi bir sorunla karşılaşıldığında ve taslağın tamamen onaylanması durumunda sorun yaşamamaları adına dikkat etmeleri tavsiye ederiz.

Ege ve Akdenizde bulunan seçkin villalarımızda yaklaşık 10 yıldır sorunsuz hizmet veren firmamız %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için 7/24 çalışmakta olup bu sektörün lideridir.   Saygılarımızla

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek