Yaza Merhaba
Bahar İndirimleri Başladı
Çalışma Saatlerimiz
09.00 - 00:00

Özel Servisler & Hizmetler

Özel Aşcı

Rezervasyon tarihinizden önce belirtmeniz halinde, Günlük olarak hizmet veren aşcılarımız villanızda konakladığınız sürede sabah kahvaltısı ile başlayıp öğlen ve akşam yemeklerinin hazırlanmasının ardından villadan ayrılmaktadır

Özel Bakıcı ve Temizlikci

Rezervasyon tarihinizden önce belirtmeniz halinde, Tatilinizde çocuklarınıza bakacak ve ihtiyaçlarını karşılayacak çocuk bakıcısı yada günlük olarak temizlik hizmeti sunacak hizmetli personelin size hizmet vermesine olanak sağlıyoruz.

Özel Rehber

Rezervasyon tarihinizden önce belirtmeniz halinde, Tatilinizde size günlük olarak eşlik edecek profesyonel rehber eşliğinde bulunduğunuz bölgedeki Doğal, Kültürel ve Tarihi kalıntıları en ince ayrıntısına kadar öğrenecek ve tüm Doğal güzellikleri keşif edeceksiniz.

Balayı yada Özel Günleriniz için Hazırlık

Rezervasyon tarihinizden önce belirtmeniz halinde, Hayatınızın en özel gününde talepleriniz doğrultusunda oda süslemesi ve Hazır olmasını istediğiniz ikramlar sizin için özenle hazırlanır. Size o özel günün keyfini sürmek kalır..

Bebek Yatağı ve Mama Sandalyesi

Rezervasyon tarihinizden önce belirtmeniz halinde, Küçük misafirlerimizin rahat etmesi bizim için çok önemli, Talebiniz doğrultusunda villanızda kullanımınıza hazırlanmış olacaktır.

İletişim
Beni Ara
Fırsatlar Bölgeler Villa Türleri Destek