Villa kiralamada 9. yil
Rezervasyon Hattı

+90 444 61 06

+90 532 787 28 38

Geniş kiralık yazlık villa portföyü ile villa kiralamada Türkiye'nin lideri

Villa Kodu veya Adıyla Arama

Sizin için önerilenler

Villa Yeşil

Oda Sayısı:2

Kişi Sayısı:6

Villa Dilan

Oda Sayısı:3

Kişi Sayısı:6

Son Yorumlar

Ekrem ERYILMAZ

2014 Eylül Ayında ilgili villada ailemle 1 hafta tatil yapma fırsatımız oldu villa kesinli...

> devam
erkan kar

Ailesiyle huzur ve mutluluk arayanlar Antalyanın kalkan ilçesinde huzuru ve mutluluğu bula...

> devam
özge özruna

Bir çok tatile gittim ama bu kadar memnun kaldığı mı hatırlamıyorum.. 10 kişilik Arkadaş g...

> devam
Tüm yorumlar

Son Haberler

Villa Kiralamada TURSAB zorunluluğu hakkında duyuru

Villa Kiralamada TURSAB zorunluluğu hakkında duyuru 2006 yılından bu yana öncülüğünü yapt...

> devam
2014 Sezonu Genel Değerlendirmesi

  Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana her yıl artan misafir sayımızın memn...

> devam
8. Yılımızda değişen tek şey artan misafir sayımız… Teşekkürler Türkiye

2006 yılından günümüze, Ege ve Akdeniz kıyılarında bulunan yazlık villalarda tatil ile tan...

> devam

Tatil amaçlı yazlık villa kiralama rehberi

Baynur Villa (15)Tatil amaçlı yazlık villa kiralama rehberi

Uzun ve yorucu bir hayat temposundan sıkılıp güzel bir tatil yapmaya karar verdiniz. Uzun yıllardan beri gittiğiniz oteller yerine daha özgün bir tatil yaşamak için tatil evi kiralamaya kararlısınız fakat seçenekler arasında karar vermekte zorlanıyorsanız siz değeli misafirimize bu yazımızla rehberlik etmek isteriz.

Tatil Zamanınızın Belirlenmesi

Öncellikle tatilinizin zamanını belirlemeniz gerekecek keza bu sürede size en uygun hava koşullarının bulunduğu bölgedeki tatil evlerini tercih edebilelim mesela nisan ayında tatil planlıyorsanız ve kararınız fethiye ise fethiye merkezde ya da ölüdeniz beldesinde yazlık kiralamanızı öneririz. Fethiye üzümlü ya da kemer beldelerini tercih etmeniz halinde akşam saatlerinde havanın daha serin olacağından havuzu kullanmanız zorlaşacaktır.

Tatilinizi Geçirmek İstediğiniz Bölge

Tatil beldesini seçerken sitemizde yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz, Her biri birbirinden güzel tatil beldeleriyle dolu ülkemizde tercih yapmanın ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyoruz. Bölgeyi seçerken sizin için önemli olduğunu düşündüğümüz temel özellikler bölgede bulunan plajların fiziki yapısı(Kumsal, Çakıl, Derinlik vs ), Gezilip görülecek tarihi ve kültürel güzellikleri, Bölgede yapılabilecek Aktiviteler ve etkinlikler(Su sporları, Paraşüt, Safari vb) , Tatil bölgesine ulaşım ve Alışveriş seçeneklerini iyi değerlendirmenizi öneririz. Dilerseniz yetkili personelimiz sizi öncelikleriniz doğrultusunda yönlendirecektir.

Tatil Evinizin Konumu

Sessiz sakin bir ortam arıyorsanız doğayla iç içe yazlık seçeneklerimizi incelemelisiniz, Bu yazlık villalarda huzuru bulacak ve tatil dönüşü doğadan kopamayacaksınız. Şehir merkezinde olup araç kullanmadan her yere yürüyerek mi gitmek istiyorsunuz, şehir merkezinde yer alan yazlıkları tercih etmelisiniz. Sizin için önemli olan deniz ise plaj havlunuzu sırtınıza atıp yürüyerek denize ulaşabileceğiniz denize yakın yazlık villaları tercih etmelisiniz. Sitemizde yer alan mesafeler Google maps üzerinden hesaplanmakta ve gerçek ölçüler yazılmaktadır öncelikleriniz doğrultusunda tercih yapabilir ya da yetkili personelimizden yardım alabilirsiniz.

Yazlık Villa Seçenekleri ve Özellikleri

Tatilinizde her şeyin istediğiniz gibi olması için önceliklerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Örnek verecek olursak bebekli ailelerin çocuk havuzu olan villaları, Tesettürlü ailelerin havuzu korunaklı villaları, Tatilde internetsiz yapamam diyen misafirlerimizin internet bağlantısı olan villaları, Evcil hayvanı olan ailelerin sadık dostlarına izin verilen villaları tercih etmeleri unutulmaz bir tatil yapmalarına olanak sağlayacaktır.

Kiralık Yazlığı Nasıl ve Kimden Kiralayacağım

Sorunsuz bir tatil için öncelikle firmaları tercih etmenizi öneririz şahıslardan kiralamalarda maalesef dolandırılma riskiniz hem çok yüksek hem de firmalar gibi şikayet merci olmadığı için sorunla karşılaşmanız halinde üzücü şeyler yaşayabilirsiniz.

Firmalarda dikkat etmeniz gereken ise son dönemlerde inanılmaz derecede türeyen villa kiralama siteleri, birçoğunun hiçbir sorumluluk almadığını ve müşterilerini mağdur ettiğini maalesef çok sık görüyoruz. Birçok internet sitesi kendisini uzun yıllardır bu işi yapıyormuş gibi göstermekte ve web sitesinde çok fazla ilan sunmaktadır fakat birçok ilanın aslında aktif olmadığını bilmenizi isteriz, firma çalışanı sitesinde yayınlanan ilanın kiralanmadığı gibi bahaneler üretiyorsa dikkatli olmanız gerekir. Kiralama yaptığınız firmayı araştırırken en önemli konu firmanın ofisinin bulunduğu yerdir keza bir sorunla karşılaştığınızda muhatap bulmak çok önemlidir. Firmanın vergi ve oda kaydını sorgulatmalı, Bu sektörde ne kadar süredir faaliyet gösterdiğini araştırmalı, Olumlu yada olumsuz firma hakkında yorumlara kesinlikle bakmalısınız. Gerekli görmeniz halinde firmanın bulunduğu resmi bir daireyi(Belediye , Vergi dairesi vb) arayıp bilgi almanızı öneririz.

 

 

Facebook

Twitter

YouTube